UzņēmumsAktualitātes

Izmaiņas starppilsētu autobusu kustības sarakstā līdz ārkārtas situācijas beigām

Izmaiņas starppilsētu autobusu kustības sarakstā līdz ārkārtas situācijas beigām

Pamatojoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju, līdz 2021. gada 6. aprīlim autobusu maršrutā Ventspils-Rīga un Rīga-Ventspils ir ieviestas izmaiņas, lai atvieglotu pasažieru plūsmu un nodrošinātu sabiedriskā transporta pakalpojumus, ievērojot valstī noteiktos “luksofora principa” ierobežojumus Covid-19 izplatības mazināšanai.

Iepriekš ziņotās izmaiņas starppilsētu maršrutā uz Rīgu pasūtītājs – Valsts SIA “Autotransporta direkcija”– ir pagarinājusi līdz 2021. gada 6.aprīļa ārkārtas situācijas beigām pasažieru skaita samazinājuma dēļ.

Netiks apkalpoti šādi reisi:

  • svētdienās plkst. 15.40 no Ventspils uz Rīgu;
  • svētdienās plkst.19.30 no Rīgas uz Ventspili;
  • pirmdienās plkst.4.30 no Ventspils uz Rīgu;
  • pirmdienās  plkst.8.20 no Rīgas uz Ventspili.

Atgādinām, ka, pārvietojoties ar sabiedrisko transportu, jālieto mutes un deguna aizsegs tā, lai tas aizsegtu gan muti, gan degunu. Ja ir  kādi Covid-19 simptomi, tad lūdzam ar sabiedrisko transportu nepārvietoties, lai mazinātu vīrusa izplatību un pasargātu apkārtējos. Izkāpjot no autobusa, ja iespējams, izvēlieties izkāpt pa autobusa aizmugurējām durvīm, kā arī maksājumiem izvēlieties bezkontakta norēķinus vai arī iepriekš iegādājieties mēnešbiļetes vai universālās braucienu biļetes.

Aicinām būt atbildīgiem un rūpīgi izvērtēt katra brauciena nepieciešamību!

2021. gada 12. februārī,