UzņēmumsAktualitātes

Izmaiņas starppilsētu autobusu kustībā

Izmaiņas starppilsētu autobusu kustībā

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka pasūtītājs, Valsts SIA “Autotransporta direkcija” veikusi izmaiņas starppilsētu autobusu maršrutos uz Kuldīgu un Rīgu.

Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz pasažieru un pašvaldības SIA “Ventspils reiss” priekšlikumiem.

Lai atvieglotu pasažieru nokļūšanu darba vietās un izglītības iestādēs, kā arī atpakaļ, maršrutā “Ventspils  - Kuldīga” iekļauta jauna pietura “Pirts”. Minētā pietura iekļauta  “Ventspils reiss” apkalpotajā reisā plkst.17.10 no Ventspils autoostas (no pirmdienas līdz sestdienai).

Līdz autoceļa A10 remonta beigām mainīti autobusu pienākšanas laiki Rīgas un Ventspils autoostā, kā arī atiešanas laiki no Rīgas autoostas. Autobusu atiešanas laiki no Ventspils nav mainīti. Turpmāk lielākā daļa reisu Rīgas autoostā iebrauks vismaz 10 minūtes vēlāk. Atsevišķi reisu atiešanas laiks no Rīgas autoostas tagad būs 15 - 20 vēlāk nekā parasti; līdz ar to šie reisi arī Ventspils autoostā pienāks vēlāk.

Sīkāku informāciju par autobusu atiešanas un pienākšanas laikiem var atrast https://bit.ly/3Kcnj5u . Tālrunis informācijai 63622422 (darba laikā).

2022. gada 23. augustā