UzņēmumsAktualitātes

Izmaiņas autobusu kustībā Lieldienu brīvdienās.

Izmaiņas autobusu kustībā Lieldienu brīvdienās.

Informējam, ka Lieldienu brīvdienās gaidāmas atsevišķas izmaiņas Ventspils pilsētas un novada autobusu maršrutos. Starppilsētu maršrutos izmaiņu nebūs.

Ventspils pilsētas maršrutos sabiedriskais transports kursēs šādi:

  • piektdien, 15.aprīlī, un sestdiena, 16.aprīlīkā sestdienās;
  • svētdien, 17.aprīlī, un pirmdien, 18.aprīlīkā svētdienās.

Ventspils novada autobusu maršrutos piektdienā, 15.aprīlī, atcelti reisi maršrutā Ventspils – Stikli – Ventspils:

  • plkst.11.30 no Ventspils autoostas;
  • plkst.12.45 no Stikliem.

“Ventspils reisa” apkalpotajos starppilsētu maršrutos uz Rīgu, Liepāju, Jelgavu, Kuldīgu un Dundagu autobusi kursēs bez izmaiņām.

Atgādinām, ka no 1. aprīļa atjaunoti sezonālie reisi maršrutos Nr. 6 “Ventamonjaks - Meža kapi; Nr. 8 ,,Staldzene – Centrs”; Nr. 14 ,,Ventspils – Kurzeme”; Nr. 23 ,,Meža kapi - Ventspils Nafta’’; Nr.15 ,, Autoostas  - Akmeņdziras” (trešdienās, piektdienās, svētdienās) un Nr.23 AK ,, Akmeņdziras – Celtnieku iela” (trešdienās, piektdienās, svētdienās).

Ventspils novada maršrutos atjaunoti sezonālie reisi maršrutā Ventspils  - Liepene, kurā sabiedriskais transports no 1.aprīļa līdz 31.oktobrim kursē pirmdienās, otrdienās, ceturtdienās un sestdienās. No Ventspils autoostas uz Liepeni reisi ir plkst. 10.00 un plkst. 17.00, bet pretējā virzienā plkst. 10.45 un plkst.17.45.

Tāpat pasažieriem jāatceras, ka sabiedriskajā transportā brauciena laikā vēl aizvien jālieto medicīniskā sejas maska vai respirators.

Vēlam visiem patīkamus braucienus un jaukas, saulainas Lieldienas!

2022. gada 11. aprīlī