UzņēmumsAktualitātes

Informējam par izmaiņām.

Informējam par izmaiņām.

Ministru kabinets ceturtdien, 4. februārī, atbalstīja Veselības ministrijas izstrādāto plānu Covid-19 drošības pasākumu mazināšanai pēc tā dēvētā luksofora principa. Sakarā ar to naktīs no piektdienas uz sestdienu un no sestdienas uz svētdienu sabiedriskais transports Ventspils pilsētā, tāpat kā iepriekšējās nedēļas nogalēs, kursēs līdz plkst.22.

Spēkā arī izmaiņas starppilsētu maršrutā uz Rīgu. Pasūtītājs – Valsts SIA “Autotransporta direkcija” – pasažieru skaita samazinājuma dēļ no 17. janvāra līdz 8. februārim ir slēgusi atsevišķus reisus maršrutā uz Rīgu un atpakaļ. Līdz ar to netiks apkalpoti šādi reisi:

svētdien, 7. februārī, plkst. 15.40 no Ventspils uz Rīgu;

svētdien, 7. februārī, plkst.19.30 no Rīgas uz Ventspili;

pirmdien, 8. februārī, plkst.4.30 no Ventspils uz Rīgu;

 pirmdien, 8. februārī, plkst.8.20 no Rīgas uz Ventspili.

Pasažieriem der zināt, ka, lai atvieglotu nokļūšanu uz agrajiem starppilsētu reisiem, 22. maršruta autobuss, kas no Inženieru ielas darba dienās atiet plkst.5.35 un brīvdienās plkst.6.00, bet no Celtnieku ielas – darba dienās plkst.5.10 un brīvdienās plkst.5.35, pēc pieprasījuma kursē caur autoostu. Tas nozīmē, ka, tuvojoties autoostai, pasažierim, kam nepieciešams nokļūt autoostā, jābrīdina autobusa vadītājs. Pretējā gadījumā, ja autobusa vadītājs šādu līgumu nesaņems, autobuss turpinās ceļu pa ierasto maršrutu.

Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos piektdien, 5. februārī, un sestdien, 6. februārī sakarā ar ierobežojumiem tiks atcelti atsevišķi vakara reisi maršrutā Nr.22 “Inženieru iela – Celtnieku iela”, un autobusi kursēs tikai līdz plkst.22.00.

Tā kā epidemioloģiskā situācija valstī vēl aizvien ir sarežģīta, aicinām sekot līdzi valdības sniegtajai informācijai par ierobežojumiem.

2021. gada 5. februārī