UzņēmumsAktualitātes

Informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumiem iespējams saņemt attālināti

Informāciju par sabiedriskā transporta pakalpojumiem iespējams saņemt attālināti

Lai samazinātu Covid-19 izplatību Ventspils pašvaldībā un nepārtrauktu klātienes darba procesu uzņēmumā, “Ventspils reiss” aicina ne tikai ievērot Ventspils domes noteiktos papildus ierobežojumus, bet arī atgādina par iespēju saņemt informāciju neklātienē.

2020. gada 28. oktobrī Ventspils pilsētas domes sēdē tika pieņemts lēmums  par papildus piesardzības pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai Ventspils pilsētā, kas paredz, ka, sniedzot pakalpojumus apmeklētājiem, darbiniekiem jābūt atdalītiem no klienta ar fizisku barjeru vai jālieto medicīniskās sejas maskas, vairākkārt lietojamās auduma sejas maskas vai sejas vairogi. Arī sadarbības partneriem un preču piegādātājiem, atrodoties kapitālsabiedrības telpās, obligāti jālieto sejas aizsargmaskas.

Minētie drošības pasākumi attiecas arī uz tiem klientiem, kas kapitālsabiedrības teritorijā atrodas, lai izietu transportlīdzkeļu tehniskās apskates.

Pamatojoties uz šo lēmumu, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” aicina apmeklētājus dažādu jautājumu risināšanai izmantot citus saziņas veidus, nevis klātienes apmeklējumus:

Tāpat atgādinām, ka jebkurā pašvaldības SIA „Ventspils reiss” apkalpotajā starppilsētu maršrutā 72 stundas pirms plānotā brauciena iespējams pieteikt autobusu, kas speciāli aprīkots, lai atvieglotu pārvietošanos personām ar funkcionāliem traucējumiem, grūtniecēm un personām ar maziem bērniem (tai skaitā ar bērnu ratiem) un personām ratiņkrēslos. Pakalpojum iespējams pieteikt, zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422 vai rakstot vreiss@ventspils.lv .

Aicinām rūpēties par savu un apkārtējo veselību: regulāri mazgāt rokas ar siltu ūdeni un ziepēm vai izmantot dezinfekcijas līdzekļus un ievērot sociālo distancēšanos, kā arī rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt kapitālsabiedrības biroju klātienē.

Būsim atbildīgi un kopīgiem spēkiem atgriezīsimies pie dzīves normālās sliedēs! Paldies par sapratni!

2020. gada 2. novembrī