UzņēmumsAktualitātes

Informācija sabiedriskā transporta pasažieriem

Informācija sabiedriskā transporta pasažieriem

Tuvojoties svētku brīvdienai 1. maijā, informējam par gaidāmajām izmaiņām, kā arī vēlamies mudināt pasažierus nokļūšanai Pārventā izmantot ne tikai 22. maršruta, bet arī citu maršrutu autobusus.

1. maijs – brīvdiena

Trešdien, 1. maijā, Ventspils pilsētas sabiedriskais transports kursēs kā svētdienā.

Ventspils novada maršrutos autobusi kursēs saskaņā ar kustības sarakstiem, kas ir spēkā svētku dienās.

"Ventspils reisa" apkalpotajos starppilsētu maršrutos izmaiņas 1. maijā nav plānotas, un autobusi kursēs atbilstoši kustības sarakstiem.

22. autobusa maršruts Ventspils pilsētā nav vienīgais

Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta pasažieru iecienītākais maršruts jau daudzus gadus ir nr. 22 “Inženieru iela – Celtnieku iela”, un nereti tiek aizmirsts, ka no pilsētas centa uz Pārventu vai otrādi – no Pārventas uz pilsētas centru -  var aizbraukt arī ar citu maršrutu autobusiem.

Novērots, ka pieprasītākajos laikos, piemēram, laikā no plkst. 7.30 līdz plkst. 8.00, autobusi maršrutā nr. 22 Pārventas virzienā ir pārpildīti, kamēr citu maršrutu autobusi kursē pustukši.

Atgādinām, ka minētajā laikā pasažieriem iespējams izmantot arī

  • maršrutu nr. 3 “Sārnates iela – Siguldas iela”, kas kursē no pirmdienas līdz sestdienai un atiet no pieturas “Swedbanka” plkst.7.40 un Pārventā, Siguldas ielā, ir plkst.7.52; šis maršruts apkalpo arī Pārventas centru un apstājas pieturās “Tārgales iela”, “Pārventas tirgus” un “Viesnīca Vilnis”;
  • maršrutu nr. 2A “Bucher – Apvedtilts – Celtnieku iela”, kas kursē darba dienās un atiet no pieturas “Bucher” plkst. 7.22, bet no pieturas “Swedbanka” plkst. 7.28;
  • maršrutu nr. 8 “Staldzene – centrs”, kas darba dienās atiet no pieturas “Swedbanka” plkst. 7.30. Maršruts no pilsētas centra ved tālāk pa Lielo prospektu un tajā iekļautas tādas pieturas kā “Olimpiskais centrs” un “Tobago”.

2024. gada 24. aprīlī