UzņēmumsAktualitātes

Iepazīsti Kurzemi ar sabiedrisko transportu!

Iepazīsti Kurzemi ar sabiedrisko transportu!

Vasarā daudzi izvēlas doties tuvākos un tālākos ceļojumos, īpaši pašlaik, kad ilgu laiku esam dzīvojuši, ievērojot dažādus ierobežojumus, kas saistīti ar covid  - 19 pandēmiju. Pašlaik, kad situācija ievērojami uzlabojusies un iespējams atkal ceļot, atgādinām, ka to var darīt arī ar sabiedrisko transportu!

Latvijā ceļošana ar sabiedrisko transportu Latvijā nav īpaši populāra. Lai to popularizētu, 2018. gadā tika izveidota tūrisma karte "Latvijas valstiskuma veidošanās ceļi", kurā iekļauti 7 maršruti, kurus iespējams izbraukt ar sabiedrisko transportu. Tāpat, izmantojot sabiedrisko transportu, iespējams izstaigāt atsevišķus Jūrtakas posmus. Sīkāku informāciju par šo var atrast  interneta vietnēs celotajs.lv un jurtaka.lv.

Izmantojot “Ventspils reisa” pakalpojumus, interesentiem iespējams iepazīt Kurzemes jūrmalu: Lībiešu krastu, Šlīteres rezervātu, Dundagu, Anci, Jūrkalni un tās unikālo stāvkrastu, izstaigāt Rīvas upes dabas taku, apskatīt Pāvilsotu un lielāko jūrakmeni Latvijā, kā arī redzēt vēl daudz ko citu interesantu.

Mūsu apkalpotie maršruti ved pa gleznainiem piejūras ceļiem līdz Mazirbei, Liepājai, Kuldīgai, Dundagai. Sīkāku informāciju par autobusu kustības laikiem šajos maršrutos var atrast ŠEIT. Un ja kāds jautā, kāpēc ceļot ar autobusu, tad atbilde ir diezgan vienkārša:

  • sabiedriskā transporta izmantošana saudzē dabu;
  • iespējams iegūt laiku sev, jo nav jāseko līdzi situācijai uz ceļa.

Kādam tas varbūt šķitīs nenozīmīgi, taču daudzas labas lietas sākas ar mazumiņu!

2021. gada 1. jūlijā