UzņēmumsAktualitātes

Iegādāts jauns autobuss

Iegādāts jauns autobuss

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” turpina regulāru autobusa parka atjaunošanu, iegādājoties vienu lielas ietilpības tūrisma klases SETRA autobusu. Tas ir ceturtais Vācijā ražotais SETRA autobuss, ko uzņēmums iegādājies.

Tūrisma klases autobuss iegādāts ar mērķi turpināt veiksmīgo sadarbību ar dažādām tūrisma firmām un apmierināt pieprasījumu pēc jauna un komfortabla transporta. Uzņēmuma ieņēmumi 2018. gadā, salīdzinot ar 2017. gadu, šajā jomā palielinājušies 2 reizes, sasniedzot 154 tūkstošus EUR.

Pasažieru pārvadājumus ar jauno autobusu uzsāks februārī, un tas kursēs gan tūrisma, gan starppilsētu maršrutos. Autobusā tiek nodrošināts visaugstākais komforta līmenis pasažieriem, tas ir aprīkots ar jaunākajām drošības sistēmām, autobusa vadītāja asistenta palīgsistēmām.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” ikdienā veic pasažieru pārvadājumus ar 51 dažādas ietilpības autobusu, no kuriem 33 apkalpo pilsētas maršrutus, un to vidējais vecums ir 6.7 gadi; un 18 starppilsētu un tūrisma klases autobusiem ar vidējo vecumu 5.5 gadi.

2019. gada 28. janvārī