UzņēmumsAktualitātes

Esi pamanāms ne tikai “Ventspils reisam”!

Esi pamanāms ne tikai “Ventspils reisam”!

Jau astoto gadu “Ventspils reiss” ziemas/rudens sezonā realizē savu iniciatīvu “ Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!” un kopā ar braukšanas biļeti “neredzamajiem” pasažieriem dāvina atstarotājus vai atstarojošās vestes.

Drošība ir mūsu prioritāte, tāpēc ideja, kas iesākumā bija plānota kā vienreizēja akcija, kļuvusi par ikgadēju pasākumu, kuru gaida gan autobusu vadītāji, gan pasažieri. Rūpes par “neredzamajiem” pasažieriem ir uzņēmuma ieguldījums kopējā satiksmes drošībā, ko atzinīgi novērtējuši arī dažādu konkursu eksperti, un šogad Satiksmes ministrija “Ventspils reisu” apbalvojusi arī ar speciālbalvu par satiksmes drošības veicināšanu sabiedriskajā transportā.

Akcija tiek realizēta maršrutos, kuri iziet ārpus pilsētas centrālās daļas un kuros ir apgrūtināta redzamība, kā arī starppilsētu reisus, kuros ir vairāk pieturu. Galvenā tās mērķauditorija ir gados vecāki cilvēki un bērni, jo šīs pasažieru grupas veido lielāko riska grupu. Kopumā katru pie savas vestes vai atstarotāja tiek vismaz 600 cilvēku.

Rūpējoties par bērnu drošību, visām skolēnu grupām, kuras tumšajā gadalaikā viesojas uzņēmumā, dāvinām atstarotājus, bet ciemošanās laikā, kamēr bērni pārvietojas uzņēmuma teritorijā, izsniedzam viņiem dzeltenās drošības vestes, lai viņi būtu labāk pamanāmi.

Atstarojošā veste, atstarojošie elementi apģērbā vai atstarotājs pie somas palīdz autobusa vadītājam ne tikai ieraudzīt pasažieri, kas gaida pieturā, bet var izglābt arī dzīvību. Esi atbildīgs un redzams, kā arī atceries, ka tumšajā gadalaikā redzamība ir apgrūtināta ne tikai ārpus apdzīvotām vietām, bet arī pilsētās un ciemos!

2019. gada 6. decembrī