UzņēmumsAktualitātes

Ēnu diena jau pēc mēneša

Ēnu diena jau pēc mēneša

12.februārī pie sevis gaidām " ēnotājus" - jauniešus, kuriem interesē darbs transporta, īpaši - pasažieru pārvadājumu nozarē. Šogad piedāvājam 7 vakances 12 ēnotājiem, sākot no 15 gadu vecuma.
 

Ēnu diena “Ventspils reisā” būs interesanta tiem, kurus saista transports un interesē dažādas ar šo nozari saistītas profesijas. Šogad piedāvājam ēnot  gan uzņēmuma augstāko vadību un personāla speciālistu, inženieri un auto elektriķi, auto atslēdznieku un autobusa vadītāju, kā arī iepazīsti veselas struktūrvienības darbu – šoreiz tā būs grāmatvedība. Kopā ar Pārvadājumu daļas vadītāju un autoostas administratoru varēs iepazīt Pārvadājumu daļas un autoostas darbu.

“Ventspils reiss” ir moderns un drošs autobusu parks, kas jau gandrīz 23 gadus ikdienā veic pasažieru pārvadājumus ar aptuveni dažādas ietilpības autobusiem pilsētas, starppilsētu un pasūtījuma maršrutos. Sniegtā pakalpojuma augsto kvalitāti un uzņēmuma rūpes par darbiniekiem un  ieguldījumu nozares attīstībā apliecina daudzās saņemtās godalgas.

Pie mums strādā vidēji 140 darbinieku, no kuriem apmēram puse ir autobusu vadītāji. Mēs lepojamies ar to, ka aizvien biežāk autobusa vadītāja darbu izvēlas sievietes, un šobrīd pie mums jau 10% no šoferiem ir dāmas.

Uzņēmumā rūpējas ne tikai par tagadni, bet domā arī par nākotni, jo transporta nozarē strādājošo vidējais vecums ik gadu palielinās. Tāpēc esam ieinteresēti iepazīstināt ar darbu mūsu uzņēmumā.

Ja vēlies redzēt, kā strādājam, bet nav pieejama atbilstoša vakance – raksti e – pastā agija.leimane@ventspils.lv! Gan jau kaut ko izdomāsim!

Sīkāk par Ēnu dienu un piedāvātajām vakancēm lasi www.enudiena.lv

2020. gada 15. janvārī