UzņēmumsAktualitātes

Dzejas autobuss atkal dodas reisā

Dzejas autobuss atkal dodas reisā

Turpinoties sadarbībai ar pilsētas izglītības iestādēm un Galveno bibliotēku, šonedēļ ielās atkal izbrauks Dzejas autobuss! 22. februāra netradicionālā reisa laikā Centra sākumskolas 1.b klases skolēni iepazīsies ne tikai ar Ventspils dzejnieka Herberta Dorbes dzeju, bet arī ar Ventspils sabiedrisko transportu.

Priecājamies, ka Centra sākumskolas 1.b klases skolēniem "pirmā tikšanās ar dzeju" notiks tieši Dzejas autobusā, kurā uzstājies ne viens dzejnieks un kurā virmo "dzejas gars"! Tas apliecina, ka izglītības iestādēm šāda sadarbības forma ir interesanta, jo tādā veidā iespējams apvienot divas dažādas jomas – sabiedrisko transportu, satiksmes drošību un kultūru, literatūru. Sadarbības ietvaros pie mazajiem pasažieriem viesosies arī "Ventspils reiss" darbinieki, lai pārrunātu sabiedriskā transporta izmantošanas noteikumus un satiksmes drošības jautājumus, iepazīstinātu ar Ventspils sabiedriskā transporta vēsturi profesijām, kuras svarīgas transporta uzņēmumā, kā arī aicinātu biežāk izmantot autobusus. Kāpēc to darīt, skolēni uzzinās tikšanās laikā.

Dzejas autobuss Ventspilī pirmoreiz kursēja 2012. gadā, un pasākuma mērķis ir popularizēt dzeju un sabiedriskā transporta pakalpojumus jauniešu vidū. Līdz šim katru gadu dzejas lasījumus noklausījušies aptuveni 500 interesentu.

2019. gada 20. februārī