UzņēmumsAktualitātes

Ceļā uz koncertzāli

Ceļā uz koncertzāli

Jau daudzus gadus uzņēmums veiksmīgi sadarbojas ar Ventspils Bibliotēku. Gaidot Mūzikas bibliotēkas atklāšanu topošajā koncertzālē, iecerēts realizēt vēl vienu kopīgu projektu, ko varētu nosaukt “Ceļā uz koncertzāli”. Tā rezultātā autoostā tiks izvietotas apgleznotas, muzicēšanai brīvi pieejamas klavieres.

Klavieres projektam ziedojusi kāda privātpersona, un 16.oktobrī tās tika nogādātas pie mākslinieces Santas Dalbes, kura apņēmusies dot tām jaunu izskatu.

Jau apmēram pēc mēneša, autoostas uzgaidāmā zāle kļūs par improvizētu koncertzāli un ikvienam būs iespēja spēlēt mīļākos skaņdarbus, sagādājot patīkamas emocijas sabiedriskā transporta gaidītājiem, kā arī patīkami pārsteigt Ventspils  viesus.

Ideja aizgūta no projekta Play Me, I'm Yours, kas aizsākās Lielbritānijā uzstādot publiski pieejamas klavieres pilsētas iedzīvotājiem. Pateicoties idejai, tagad jau daudzās  pilsētās visā pasaulē ir brīvi pieejamas klavieres. Par to kā publiskās klavieres tiek lietotas citviet, skatiet šajā adresē: www.streetpianos.com

"Ventspils reisa" un bibliotēkas sadarbība līdz šim bijusi veiksmīga un ilglaicīga. Kā pēdējo var minēt uzgaidāmajā zālē izvietoto plauktu ar žurnāliem, kas lasīšanai pieejami bez maksas, un, kā liecina pieredze, pasažieri labprāt izmanto šo iespēju.

2018. gada 18. oktobrī