UzņēmumsAktualitātes

Būs ērtāk pārvietoties Būšnieku virzienā

Būs ērtāk pārvietoties Būšnieku virzienā

Pamatojoties uz pasažieru priekšlikumiem, no 1. jūnija līdz 1. oktobrim paredzētas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā Būšnieku ezera virzienā.

Lai uzlabotu sabiedriskā transporta kustību Būšnieku ezera virzienā, pēc pasažieru lūguma maršrutos, kas apkalpo šo virzienu, vasaras sezonā būs papildus reisi no rīta un vakarā.

No rīta pagarināts maršruts Nr.23 “Meža kapi – Ventspils Nafta”. Reiss, kas atiet no Inženieru ielas plkst.7:10, vasaras sezonā kursēs līdz Būšniekiem.

Izmaiņas no pirmdienas līdz sestdienai gaidāmas arī maršrutā uz Nr.8 “Staldzene - centrs”. Reiss plkst.19:20 no Staldzenes, sākot no 1. jūnija, kursēs kā maršruts Nr. 8A “Staldzene – Inženieru iela” un vispirms brauks līdz briežu dārzam, kur būs plkst.19:25, bet pēc tam kursēs līdz Inženieru ielai.

Informācija par izmaiņām sabiedriskā transporta kustībā izvietota autobusu pieturās. Atgādinām, ka dažādu iemeslu dēļ sezonas laikā autobusu kustības laiki var mainīties, tāpēc aicinām uzmanīgi sekot pieturās izvietotajai informācijai.

Neskaidrību gadījumā darba laikā iespējams zvanīt Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

2019. gada 29. maijā