UzņēmumsAktualitātes

Brīvdienās gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā

Brīvdienās gaidāmas izmaiņas autobusu kustībā

No 20. līdz 24. jūnijam gaidāmās izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutos. Aicinām pasažierus uzmanīgi sekot līdzi aktuālajai informācijai!

Garajās svētku brīvdienās  Ventspils pilsētas sabiedriskais transports kursēs pēc sestdienas un svētdienas grafikiem:

  • 20., 22. un 23. jūnijā - kā sestdienās;
  • 21. un 24. jūnijā  - kā svētdienās;
  • katru dienu kursēs autobuss maršrutā uz Kurzemi;
  • 21. un 24. jūnijā kursēs autobuss uz Akmeņdzirām.

“Ventspils reiss” apkalpotajos starppilsētu maršrutos izmaiņas ir nelielas – pirmdien, 22.jūnijā, atcelts reiss uz Rīgu plkst. 4:30 un no Rīgas plkst.8:20. Sīkāku informāciju par izmaiņām starppilsētu un novada maršrutu autobusu kustībā iespējams atrast www.1188.lv.

Atgādinām, ka atsācis kursēt autobuss maršrutā nr.20 “Celtnieku iela – mols”, ar kuru iespējams nokļūt līdz pludmalei. Izmantojot maršrutus nr.8 “Staldzene – centrs” un nr.8A “Staldzene – Inženieru iela”, iespējams aizbraukt līdz briežu dārzam, laivu bāzei vai nokļūt Staldzenes pludmalē. Atjaunoti arī vairāki reisi maršrutā nr.6 “Ventamonjaks – Meža kapi – Saules iela”. Pasažieriem gan jāievēro, ka ielas remonta dēļ netiek apkalpota pietura “Jaunie Meža kapi”. Neskaidrību gadījumā darba laikā aicinām zvanīt Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422.

Lai gan ārkārtas situācija valstī ir atcelta, mēs aicinām pasažierus būt atbildīgiem un ievērot to, ka ierobežojumi sabiedriskajā transportā nav atcelti, tāpēc:

  • pārvietojoties ar sabiedrisko transportu, visu brauciena laiku izmantot mutes  - deguna zonas aizsegu (sejas maska, šalle, lakats uc.);
  • vēlams sēdvietas iespēju robežās aizņemt pamīšus;
  • iespēju robežās ievērot sociālo distancēšanos;
  • autobusa vadītājam ir tiesības neuzņemt pasažieri bez sejas aizsega.

Vēlam visiem priecīgus vasaras saulgriežus un, svinot svētkus, neaizmirst par drošību!

2020. gada 16. jūnijā