UzņēmumsAktualitātes

Braucienu skaita biļete

Braucienu skaita biļete

Lai maksāšanu par braucienu padarītu iedzīvotājiem vienkāršāku, PSIA “Ventspils reiss” , ņemot vērā pasažieru ieteikumus, ieviesis elektroniskās brauciena skaita biļetes, ar kurām iespējam pārvietoties maršrutos sākot no nr.1 līdz nr.12.

Līdz šim vienīgais veids, kā pasažieris varēja  norēķināties  par braucienu, bija iegādājoties biļeti pie autobusa vadītāja. Lai norēķināšanos par braucienu autobusā padarītu vienkāršāku, Ventspils reiss ieviesis elektroniskās brauciena skaita biļetes, ko pasažieriem iespējams izmantot, pārvietojoties pilsētas maršruta autobusos Nr. 1 – Nr.12 (Ventspils pilsētas robežās).

  • Kur iegādāties brauciena skaita biļeti?

Biļeti iespējams iegādāties Ventspils autoostas kasē.

  • Cik maksā braucienu skaita biļete.

Vispirms, pasažierim jāiegādājas pati elektroniskā karte, samaksājot €1.00. Elektroniskā karte nav jāpērk atkāroti, ja pasažieris jau izmanto kādu no elektroniskajām biļetēm. Pēc tam, samaksājot €0.60 par katru braucienu, vēlamais braucienu skaits tiks ierakstīts pasažiera elektroniskajā kartē.

  • Cik braucienus iespējams uzskaitīt braucienu skaita biļetē?

Iespējams iegādāties neierobežotu braucienu skaitu, tikai jāatceras, ka neizmantotie braucieni tiks dzēsti pēc to derīguma termiņa beigām, proti, 30 dienas.

  • Cik ilgi braucieni derīgi?

Braucieni derīgi 30 dienas sākot no braucienu iegādes brīža autoostā.

Braucienu skaita biļetes arī atvieglo  ikdienu pasažieriem, kuriem  šobrīd norēķināšanās autobusā par braucienu var sagādāt grūtības. Šāda veida biļetes nodrošina ātrāku un ērtāku norēķināšanos autobusā, kā arī  bezkontakta norēķina iespēju.

2021. gada 6. aprīlī