UzņēmumsAktualitātes

Beidz kursēt sezonālie reisi pilsētas autobusu maršrutos

Beidz kursēt sezonālie reisi pilsētas autobusu maršrutos

Sestdien, 31. oktobrī, tiek pabeigta sezonālo reisu slēgšana Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos, izņemot maršrutu līdz Akmeņdzirām, kur autobuss turpinās kursēt ziemas režīmā.

No 1. novembra tiek slēgti sezonālie reisi un maršruti uz Būšniekiem, Briežu dārzu, laivu bāzi Staldzenē, jaunajiem Meža kapiem, Kurzemi un Akmeņdzirām.

Līdz Akmeņdzirām tāpat kā iepriekšējos gadus ziemas sezonā var nokļūt ar maršruta autobusu Nr.23 Ak “Celtnieku iela – Akmeņdziras”, kas kursē tikai sestdienās. Atgādinām, ka šis maršruts sākas no Celtnieku ielas pieturas iepretim mēbeļu veikalam GIGANT, no kuras autobuss atiet  plkst.7:35 un 15:10, bet no Akmeņdzirām uz pilsētu – plkst.7:55 un plkst.15:30.

Atgādinām, ka dažādus jautājumus, kas saistīti sabiedriskā transporta pakalpojumien, darba laikā operatīvi iespējams noskaidrot, zvanot Pārvadājumu daļai pa tālruni 63622422, savukārt ārpus darba laika -26018617.

Informācija par aktualitātēm uzņēmumā, izmaiņām autobusu kustībā u. c. var atrast arī “Ventspils reiss” sociālo tīklu profilos.

2020. gada 26. oktobrī