UzņēmumsAktualitātes

Autoosta - viena no pieturām piektdienas vakara pastaigā

Autoosta - viena no pieturām piektdienas vakara pastaigā

24. maijā laikā no plkst.19:00 līdz plkst.22:00 pašvaldības SIA “Ventspils reiss” aicina apmeklēt autoostu, kas pirmo reizi iekļauta Piektdienas vakara pastaigas ”Pēdas pilsētā” maršrutā ar pieturu “Muzikālie nospiedumi. Ceļā uz koncertzāli”.

Iesaistoties Piektdienas vakara pastaigā, “Ventspils reiss” aicina atsaukt atmiņā trīs pasākumus, kas atstājuši savas pēdas Ventspils autoostas vēsturē pēdējo 10 gadu laikā. Tie ir dzejas autobuss, pasākums “Sirds uz trotuāra”, kura laikā skolēni zīmēja uz asfalta dzejoļus, un publiski pieejamu klavieru novietošana autoostas uzgaidāmajā zālē.

Piektdienas vakarā katrs autoostas apmeklētājs aicināts atstāt tur arī savu pēdu, zīmējot to uz ielas seguma, spēlējot klavieres, dziedot vai daloties kādā atmiņu stāstā par sabiedriskajā transportā piedzīvoto.

Lai pēdu atstāšana veiktos labāk, apmeklētājiem muzicēs Ventspils Mūzikas skolas audzēkņi un Jaunrades nama akustiskās solo dziedāšanas studijas audzēkņi, kā arī Jānis Miezis no Piltenes, bet dzejas autobusā varēs ieklausīties Edgara Jansona runātajās teikās un nostāstos par vietām, uz kurieni kursē “Ventspils reisa” autobusi, un uzzināt interesantus faktus par Ventspils sabiedriskā transporta vēsturi.

Atnāc, esi kopā ar mums un mūsu piektdienas vakara viesiem!

2019. gada 23. maijā