UzņēmumsAktualitātes

Atlaides mēnešbiļetēm - tikai ar sadarbspējīgu sertifikātu

Atlaides mēnešbiļetēm - tikai ar sadarbspējīgu sertifikātu

Pasažieru pārvadātājs “Ventspils reiss” informē, ka saskaņā ar valdības lēmumu no 25. oktobra pārvadātājam vairs nebūs tiesību piemērot pašvaldības piešķirtās braukšanas maksas atlaides pilngadīgām personām (18+), kurām nav sadarbspējīga vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta.

Minētie ierobežojumi neattiecas uz pasažieriem, kuriem pienākas valsts piešķirtie atvieglojumi, piemēram, 1. un 2.grupas invalīdiem, kā arī uz pasažieriem, kuri braukšanas maksas atlaides izmanto novada un starppilsētu autobusos. Ievērojot iepriekš minēto, Ventspils pilsētas autobusu maršrutos jaunie ierobežojumi attieksies uz visiem pilngadīgajiem pasažieriem, kuri līdz šim iegādājās mēnešbiļetes ar pašvaldības piešķirtajām atlaidēm.

Ievērojot iepriekš minēto, pasažieriem, kuri pēc 20. oktobra dosies uz Ventspils autoostu, lai iegādātos mēnešbiļeti ar atlaidi novembra mēnesim, autoostas kasē būs jāuzrāda sadarbspējīgs vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts.

Tā kā Ventspilī pasažieriem, kuri ir tiesīgi saņemt braukšanas maksas atvieglojumus, mēnešbiļetes ir personalizētas, iekāpjot autobusā, sertifikātu vairs nevajadzēs uzrādīt.

Pasažieri, kuri ir iegādājušies mēnešbiļeti ar atlaidēm oktobra mēnesim, varēs to izmantot līdz mēneša beigām.

Joprojām pasažieriem paliek spēkā obligāta prasība brauciena laikā lietot sejas aizsargmaskas, iespēju robežās distancēties un samazināt sabiedriskā transporta izmantošanu līdz minimumam. Tāpat pārvadātājam jārūpējas par regulāru transportlīdzekļa dezinfekciju un salona vēdināšanu, atverot durvis un lūkas.  

2021. gada 18. oktobrī