UzņēmumsAktualitātes

Atgādinājums “+3 Ģimenes kartes” īpašniekiem

Atgādinājums “+3 Ģimenes kartes” īpašniekiem

Valsts SIA “Autoransporta direkcija”, veicot pārbaudes reģionālo maršrutu autobusos, secinājusi, ka nereti tiek pārkāpti “+3 Ģimenes kartes” izmantošanas noteikumi, tāpēc pašvaldības SIA “Ventspils reiss”  atgādina saviem pasažieriem, ka jau no šī gada 1.janvāra šajā jomā ir spēkā jauni noteikumi.

“3+ Ģimenes karte” īpašniekiem jāatceras, ka šo karti iespējams izmantot tikai reģionālajos jeb novada un starppilsētu sabiedriskā transporta maršrutos. Lai saņemtu atlaidi par braucienu reģionālo maršrutu autobusos, no šī  gada 1. janvāra katram daudzbērnu ģimenes loceklim ir nepieciešama sava personalizēta “3+ Ģimenes karte”. Līdz ar to braucienam sabiedriskajā transportā bērni vairs nevar izmantot vecākiem izsniegtās “3+ Ģimenes kartes”!

Atgādinām, ka “3+ Ģimenes karti” var izmantot tikai kopā ar derīgu personu apliecinošu dokumentu. Vecākiem tā būtu pase vai identifikācijas (ID) karte, savukārt bērniem  - pase, ID karte vai skolēna/studenta apliecība.

Minētajiem dokumentiem - derīgai "+3Ģimenes kartei" un personu apliecinošam dokumentam -  jābūt līdzi gan biļetes iegādes brīdī, gan arī visa brauciena laikā, lai kontroles dienestam vai autobusu vadītajam būtu iespējams pārliecināties par personas tiesībām izmantot braukšanas maksas atvieglojumus.

“3+ Ģimenes karte” ir derīga visos pašvaldības SIA “Ventspils reiss”  apkalpotajos starppilsētu maršrutos, kā arī maršrutos, kas apkalpo apdzīvotas vietas novadā, tas ir, Nr.1 uz Tārgali, Nr.11 un 11A uz Pilteni, Nr.12  - uz Priekšpilteni, kā arī Nr.9 – uz Vārvi un Nr.13 – uz Ventavu.

2020. gada 10. martā