UzņēmumsAktualitātes

Ar mutes un deguna aizsegu - arī autoostā

Ar mutes un deguna aizsegu - arī autoostā

Lai ierobežotu straujo Covid-19 infekcijas izplatības pieaugumu valstī, valdība šodien, 13. oktobrī, pieņēma pastiprinātus ierobežojumus sabiedriskās vietās. Līdz ar to, sākot no rītdienas, 14. oktobra, mutes un deguna aizsega lietošana būs obligāta arī autoostas telpās.

Šī gada 13. oktobrī, tika veikti grozījumi Ministru kabineta 2020. gada 9. jūnija noteikumos Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Grozījumi nosaka, ka, sākot no 14. oktobra, mutes un deguna aizsegi jālieto ne tikai pārvietojoties ar sabiedrisko transportu, bet arī apmeklējot autoostu un citas publiskas vietas. Mutes un deguna aizsegs var būt medicīniskā vai higiēniskā sejas maska, kā arī vizieris. Šalles, lakati u.c. šajā gadījumā nav derīgi. Tāpat spēkā vēl aizvien nosacījums par mutes un deguma aizsegu lietošanu, pārvietojoties sabiedriskajā transportā.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” aicina pasažierus atbildīgi izturēties pret visiem drošības pasākumiem – lietot sejas maskas, censties maksimāli ievērot sociālo distancēšanos, ieņemt sēdvietas pamīšus un, ja iespējams, nesēdēt tiešā autobusa vadītāja tuvumā, kā arī izmantot autobusos pieejamos dezinfekcijas līdzekļus. Tāpat aicinām norēķinus veikt ar bezskaidras naudas darījumiem vai starppilsētu maršrutu biļetes iegādāties internetā.

Atgādinām, ka pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, rūpējoties par jūsu drošību, katru dienu veic pastiprinātus mitrās uzkopšanas un dezinfekcijas darbus autobusos. Gan autoostā, gan autobusos tiek nodrošināti dezinfekcijas līdzekļi, tāpat autobusos ir uzstādītas norobežojošas plastikāta sienas, ar kurām autobusa vadītājs tiek norobežots no pasažieriem.

2020. gada 13. oktobrī