UzņēmumsAktualitātes

Aktualitātes sabiedriskā transporta jomā

Aktualitātes sabiedriskā transporta jomā

Sabiedriskā transporta jomā no jūlija sagaidāmi vairāki jaunumi: tiek uzsākta jaunu maršrutu apkalpošana, atsevišķos maršrutos iespējama autobusu kavēšanās, bet “Goda ģimenes” apliecība turpmāk būs digitālā formātā.

“Goda ģimenes” apliecība arī digitālā formātā

Sabiedrības integrācijas fonds informē, ka š.g. jūlijā sāks darboties jauna mobilā aplikācija “Goda ģimene”. Izmantojot šo aplikāciju, turpmāk  “Goda ģimenes” apliecība būs pieejama digitālā formātā, kas būs pielīdzināma apliecībai plastikāta formātā. Ar to varēs saņemt tādus pašus atvieglojumus, tajā skaitā, braukšanas maksas atlaides sabiedriskajā transportā, kā uzrādot plastikāta karti.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” atgādina, ka saskaņā ar MK nr.414  "Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumi” sabiedriskajā transportā atvieglojumus var saņemt, ja kopā ar karti (gan digitālo, gan plastikāta) tiek uzrādīts personu apliecinošs dokuments (izglītības iestāžu audzēkņi var uzrādīt arī skolēna vai studenta apliecību).

Atsevišķos maršrutos iespējama autobusu kavēšanās        

Saistībā ar pašreizējiem autoceļu P124 “Ventspils – Kolka” un P77 “Ventspils – Dundaga” remontdarbiem, transporta kustība tiek regulēta ar luksoforiem. Līdz ar to sabiedriskā transporta maršrutos uz Akmeņdzirām, Liepeni, Mazirbi, Dundagu un Anci iespējama autobusu kavēšanās.

No 1. jūlija tiek apkalpoti jauni maršruti

Stājoties spēkā jaunajiem pasažieru pārvadājumu ilgtermiņa līgumiem reģionālo maršrutu tīklos, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” no 1. jūlija sāks apkalpot jaunu reisu maršrutā ”Ventspils Kuldīga – Skrunda”. Autobuss no Ventspils autoostas aties katru dienu plkst.17.15 un pienāks Skrundas autoostā plkst. 19.09, bet virzienā uz Ventspili no Skrundas autoostas autobuss aties plkst. 19.30 un pienāks Ventspilī plkst. 21.28.  

Savukārt maršrutā uz Rīgu no 1. jūlija visus reisus apkalpos tikai viens pasažieru pārvadātājs - pašvaldības SIA “Ventspils reiss”.

Neskaidrību gadījumā aicinām pasažierus sazināties ar mūsu Pārvadājumu daļu, zvanot darba laikā pa tālruni 63622422.

2024. gada 1. jūlijā