UzņēmumsAktualitātes

Aizvadīti Ventspils pilsētas svētki

Aizvadīti Ventspils pilsētas svētki

Pilsētas svētku kulminācijas dienā 4. augustā pašvaldības SIA “Ventspils reiss” piedalījās svētku gājienā un izpildīja gan iepriekš plānotos, gan papildus reisus pilsētas un starppilsētu maršrutos, pārvadājot ievērojami vairāk pasažieru nekā ikdienā.

4. augustā, pilsētas svētku kulminācijas dienā, esam ražīgi strādājuši. Kopumā Ventspils pilsētas maršrutos tika pārvadāti gandrīz 8 tūkstoši pasažieru.

Pieprasītākie reisi bijuši maršrutā Nr.11 no Piltenes plkst. 9:30. Reisā pārvadāts 81 pasažieris. Maršrutā nr.4 no Siguldas ielas plkst.10:22 – reisā pārvadāts 61 pasažieris (iepriekš minētie reisi izpildīti ar lielas ietilpības autobusiem).

Bet maršrutā Nr.22 pieprasītākais bijis reiss no Celtnieku ielas plkst.13:28 - pārvadāts 51 pasažieris. Diemžēl kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka pasažieri mums neizprotamu iemeslu dēļ labāk izvēlas pārvietoties ar pārpildītiem mazas ietilpības autobusiem, nevis ar lielas ietilpības autobusu, kas sestdien, 4. augustā, papildus kursēja maršrutā Nr.22, jo tajā pārvadāto pasažieru skaits ir salīdzinoši neliels. Neliels ir arī to pasažieru skaits, kas izmantojuši iespēju pēc balles nokļūt Pārventā - tikai 33.

Papildus sabiedrisko transportu pēc svētku uguņošanas Pārventas un Tārgales virzienā kopumā izmantojuši 130 pasažieri.

No 3. augusta līdz 5. augustam uzņēmuma darbinieki sekoja līdzi starppilsētu maršrutos pārdoto biļešu skaitam, lai nepieciešamības gadījumā nosūtītu reisā lielākas ietilpības vai pat papildus autobusu (tika nosūtīts 3 reisos – 1 no Rīgas, 2 no Ventspils).

Pilsētas svētku gājienu kuplināja 2 uzņēmuma autobusi – vecākais, MERCEDES BENZ lielas ietilpības autobuss, kuram šogad aprit 18 gadu (nobraukums -1.2 miljoni km, pārvadāti 2.6 miljoni pasažieru), un jaunākais autobuss – tūrisma klases SETRA, kurai vēl nav pat gads. Gājienā piedalījās arī 38 uzņēmuma darbinieki un viņu ģimenes locekļi.

2018. gada 6. augustā