UzņēmumsAktualitātes

Aizvadīta autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursa 1.kārta

Aizvadīta autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursa 1.kārta

Spītējot lietum un vējam, aizvadītajā otrdienā, 8.septmebrī, “Ventspils reiss” valdīja sacensību gars – tika organizēta autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursa 1.kārta.

Šogad konkursa 1.kārtā startēja 18 autobusu vadītāji, kuri sacensību trasē izbrauca vai  ar lielas, vai mazas ietilpības pilsētas autobusiem. Pēc izvēles bija iespējams izmēģināt spēkus arī ar abiem autobusiem.  

Mazo autobusu grupā labāko rezultātu uzrādīja Jana Bože. Viņas pieredze transporta līdzekļu vadīšanā ir liela, taču tas nepasargājot no pirmsstarta stresa – saka pati Jana. Viņa atzīst,  ka sacensība ir un paliek sacensība, un gribas parādīt sevi no labākās puses.

Lielo autobusu grupā praktiskajā braukšanā pārliecinoši labākais bija Kaspars Vēzis. Jāatzīmē, ka viņš ļoti labus rezultātus spējis sasniegt arī iepriekš, un viņa sniegums tiesnešiem nebija īpašs pārsteigums. Otru labāko rezultātu uzrādīja viens no uzņēmuma pieredzes bagātākajiem autobusu vadītājiem Uldis Ķempelis, bet trešais bija Imants Tropiņš. Šie trīs vīri cīnījās arī par pirmās dienas balvām, jo veiksmīgi jau nokārtojuši arī Ceļu satiksmes noteikumu testu.

Tradicionālajā pasākumā, ko uzņēmumā organizē jau 14. gadu, piedalās praktiski visi autobusu vadītāji. Izvēlēs iespēja – piedalīties vai ne -  tiek dota tiem, kuri 6 gadu periodā pieradījuši savu profesionalitāti, sasniedzot stabilus un augstus rezultātus praktiskajā braukšanā, taču D kategorijas teorijas tests Ceļu satiksmes noteikumos jākārto pilnīgi visiem. Lai nodrošinātu iespēju  piedalīties visiem, konkurss tiek rīkots vairākās kārtās.

2020. gada 10. septembrī