UzņēmumsAktualitātes

2 miljoni kilometru kopā ar “Ventspils reisu”

2 miljoni kilometru kopā ar “Ventspils reisu”

“Ventspils reiss” dubultmiljonāru saime papildinājusies ar vēl diviem autobusu vadītājiem. Strādājot “Ventspils reisā”, nobraukumu 2 miljoni kilometru un vairāk sasnieguši arī autobusu vadītāji Ainārs Naudiņš un Arnis Bāliņš.

Miljonāru klubiņš uzņēmumā tika dibināts 2012. gadā, kad, strādājot uzņēmumā, vairāki autobusu vadītāji bija nobraukuši miljons kilometru. Šobrīd miljonāru skaits jau pārsniedz divus desmitus, bet par dubultmiljonāriem kļuvuši nu jau trīs ilggadēji uzņēmuma darbinieki: starppilsētu autobusu vadītāji Uldis Reinolds, Arnis Bāliņš un Ainārs Naudiņš. Pagājušajā nedēļā 2 no viņiem – Arnis un Ainārs – saņēma arī īpašās, tieši šim brīdim sagatavotās balvas.

Arnim Bāliņam savus 2 miljonus izdevies nobraukt 20 gada laikā. Tas paveikts, ikdienā braucot tikai vietējos maršrutos, apkalpojot gan pilsētas, gan novada, gan starppilsētu maršrutus.

Savukārt Ainārs Naudiņš “Ventspils reisā” 2 miljonus kilometru sakrājis 23 gados. Ikdienas darbu viņš veic ar lielas un palielinātas ietilpības autobusiem maršrutā uz Rīgu. Viņš ir arī viens no tiem autobusu vadītajiem, kas labprāt apkalpo arī tūrisma braucienus gan vietējos, gan ārzemju maršrutos.

Jāatzīmē, ka abi autobusu vadītāji ne tikai sakrājuši iespaidīgu kilometru skaitu, bet ne vienu reizi vien pierādījuši arī savu augsto profesionālo meistarību gan uzņēmuma organizētajā autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā, gan ikdienas darbā.  Transportlīdzekļa vadītāju stāžs abiem ir liels – tuvu pie 40 gadiem, un, kā liecina pieredze, profesionalitāte slēpjas gan stāžā, gan nobrauktajos kilometros.

2021. gada 2. decembrī