UzņēmumsAktualitātes

13.FEBRUĀRIS - ĒNU DIENA

13.FEBRUĀRIS - ĒNU DIENA
Ēnu diena nav aiz kalniem, tāpēc, ja Tevi saista transports un interesē dažādas ar šo nozari saistītas profesijas, nāc ēnot pie mums. Mēs esam moderns un drošs autobusu parks, kas rūpējas ne tikai par tagadni, bet domā arī par nākotni, jo transporta nozarē strādājošo vidējais vecums ik gadu palielinās. 

Pašvaldības SIA "ventspils reiss" ir uzņēmums, kas ikdienā veic pasažieru pārvadājumus ar 51 dažādas ietilpības autobusu: 33 – pilsētas maršrutu autobusiem ar vidējo vecumu 6.7 gadi un 18 starppilsētu un tūrisma klases autobusiem ar vidējo vecumu 5.5 gadi. Pie mums strādā vairāk nekā 140 darbinieku, no kuriem apmēram puse ir autobusu vadītāji. Taču, lai nodrošinātu pārvdājumus, vajadzīgi vēl daudzi citi speciālisti.

Ja Tev interesē automehāniķa, transporta inženiera, inženiera - autoelektriķa darbs, sabiedriskā transporta pārvadājumu plānošana un ikdienas darba organizācija un vēl daudz kas cits - nāc ēnot pie mums!
 
Pie mums darbs atradīsies arī dāmām. Tu vari iejusties personāldaļas vadītājas lomā, būt ekonomiste, redzēt, kā strādā dispečere un pārvadājumu daļas speciālists...
 
Ja Tev ir vēlēšanās redzēt, kā strādājam, bet nav pieejama atbilstoša vakance - raksti mums! 
 
2019. gada 22. janvārī