UzņēmumsAktualitātes

11. Nūjošanas festivāla laikā būs izmaiņas autobusu kustībā

Ventspils Piedzīvojuma parka Nūjošanas festivāla laikā 8. augustā pasažieriem jārēķinās ar autobusu kavēšanos un izmaiņām autobusu kustības ceļos un laikos, kā arī ar to, ka īslaicīgi netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 8. augustā, Nūjošanas festivāla laikā no plkst.10:30 līdz 13:00 satiksmei būs slēgtas vairākas Ventspils pilsētas ielas, paredzētas izmaiņas visos pilsētas autobusu maršrutos un iespējama autobusu kavēšanās.

Būtiskākas izmaiņas būs maršrutos Nr.6 un 23, kas kursēs (pa Jūras un Katoļu ielu) līdz Meža kapiem, kur apgriezīsies un brauks atpakaļ uz centru pa Inženieru, Katoļu un Jūras ielu. Līdz ar to iepriekš minētajā laikā netiks apkalpotas pieturas “Baltais krusts” un “Saules iela”.

Maršruti Nr. 1, Nr. 8, Nr. 11 šajā laikā tiks novirzīti pa Jūras ielu un Aleksandra ielu.

Maršrutos Nr. 3., Nr. 4. slēgtos posmus apbrauks pa Jūras ielu, Brīvības ielu,  Latgales ielu, bet maršrutos Nr. 5, Nr. 10, Nr.20, Nr. 22 (abos virzienos) - pa Katoļu ielu un Jūras ielu.

Tā kā satiksmei pilnībā tiks slēgta Krustkalna iela, pievedceļi Piedzīvojuma parkam, kā arī ielu posmi centrā, atsevišķiem maršrutiem tiks mainīts kustības ceļš un netiks apkalpotas pieturas „Lielais laukums” (abos virzienos), viesnīca „Dzintarjūra” , veikals „Mego”, pieturas „Baltais krusts”, pieturas Saules ielā (posmā no Krustkalna ielas līdz Lielajam prospektam), pieturas Ganību ielā, pieturas pie Reņķa dārza abos virzienos.

Informācija par izmaiņām izvietota autobusu pieturās, sociālajos tīklos. Autobusu kustības shēmas pa maršrutiem ŠEIT.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām un aicinām plānot braucienus savlaicīgi.

2020. gada 5. augustā