UzņēmumsAktualitātes

Sēdvietu numuri starppilsētu autobusos.

 Sēdvietu numuri starppilsētu autobusos.

Ārkārtas situācija ieviesusi dažādus ierobežojumus, tajā skaitā – sabiedriskajā  transportā. Viens no ierobežojumiem saistīts ar pārvadāto pasažieru skaita ierobežošanu starppilsētu un novada maršrutos. Minētā iemesla dēļ biļetē norādītais sēdvietas numurs var nesakrist ar faktiski pieejamo.

Atbilstoši Satiksmes ministrijas 26.03.2020. rīkojumam Nr. 01-03/79 “Par sociālo distancēšanos un piesardzības pasākumiem sabiedriskajā transportā” vīrusa Covid-19 izplatīšanās riska mazināšanai no 2020. gada 27. marta uz ārkārtējās situācijas laiku starppilsētu un novada autobusu maršrutos tiek ierobežots pārvadāto pasažieru skaits vienā autobusā. Autobusa piepildījums šobrīd atļauts ne vairāk kā 50% no sēdvietu skaita.

Līdz ar to sēdvietu numuri, kas norādīti iegādātajās biļetēs, var neatbilst faktiski pieejamajām sēdvietām.

Pasažierus lūdzam ieklausīties autobusa vadītāja norādēs un būt saprotošiem, ja autobusa vadītājs lūdz ieņemt nevis to vietu, kas norādīta biļetē, bet gan to, kas autobusā reāli ir brīva.

Jau iepriekš esam informējuši, ka, pamatojoties uz rīkojumu par ārkārtas situācijas ieviešanu un pasažieru skaita samazinājumu, arī starppilsētu maršrutos slēgti atsevišķi reisi, un izmaiņas tiek veiktas regulāri, vadoties pēc reālās situācijas. Tāpēc lūdzam pirms brauciena pārliecināties, vai izvēlētais reiss nav atcelts. Informāciju iespējams atrast arī www.1188.lv 

2020. gada 30. martā