UzņēmumsAktualitātes

Aicinām apmeklēt izstādi autoostā

 Aicinām apmeklēt izstādi autoostā

Gan pilsētas iedzīvotāji, gan viesi aicināti iegriezties Ventspils autoostā, kur  sadarbībā ar tūrisma informācijas centru (TIC) no 27. maija līdz 30. jūnijam izvietota un apskatāma foto izstāde.

Izstādē aplūkojami Ventspils 2019. gada fotoattēlu konkursa labākie darbi. Kopumā  - 15 autoru 40 fotogrāfijas.

Fotoizstāde bez maksas Ventspils autoostā būs skatāma līdz jūnija beigām, un šobrīd, kad autoosta strādā saīsinātu darba laiku, tas izdarāms katru dienu no plkst.7:30 līdz plkst.18:30.

2019. gada konkursa darbu autori ir ne tikai cilvēki, kuru profesionālā darbība saistīta ar fotografēšanu, bet arī citu nozaru profesionāļi, kuri savos brīvajos brīžos labprāt iemūžina skaistākos pilsētas skatus un lepojas ar tiem. Tie ir Monta Blāze, Krists Kūla, Renārs Boļšēvics un citi.

Ventspils autoostas uzgaidāmajā zālē pirmo reizi kāda izstāde tika izvietota 2012. gadā  (toreiz tā bija par Ventspils sabiedriskā transporta vēsturi). Kopš tā laika autoostas uzgaidāmā zāle pakāpeniski pārtapusi par vietu, kurā ne tikai sagaidīt un pavadīt autobusu, bet arī baudīt arī radošu gaisotni, uzspēlēt brīvi pieejamas klavieres, palasīt kādu grāmatu vai žurnālu, kas atrodami publiskajos apmaiņas plauktos.

Apmeklējot autoostu un izstādi, aicinām ievērot sociālo distancēšanos, dezinficēt rokas un pēc izvēles lietot citus individuālos aizsardzības līdzekļus.

2020. gada 28. maijā