PakalpojumiTūrisma autobusu noma

Tūrisma autobusu noma

Piedāvājam autobusus pasūtījuma un tūrisma braucieniem
Jūs aicina tuvi un tāli ceļi, vilina svešas zemes?
Braucam droši!

 • Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” – pasažieru pārvadātājs ar ilggadēju pieredzi piedāvā komfortablus un Eiropas kvalitātes prasībām atbilstošus dažādu ietilpību un aprīkojuma SETRA un MECEDES BENZ  autobusus.
 • Izvēloties mūsu pakalpojumu, pretī saņemsiet profesionālu un laipnu apkalpošanu, individuālu pieeju katram pasūtījumam, elastīgas cenas, drošu un komfortablu braucienu.
 • Tūrisma braucienu apkalpo tikai pieredzes bagāti autobusu vadītāji, kas savas prasmes apliecinājuši ne tikai ilggadējā ikdienas darbā, bet arī autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā, kā arī apguvuši drošas un ekonomiskas braukšanas prasmes īpašā apmācības kursā.

Kā rīkoties, ja nepieciešams iznomāt autobusu:

 • Lai iznomātu autobusu, vispirms jākontaktējas ar "Ventspils reisa" Pārvadājumu daļas darbiniekiem pa tālruni 63622422 vai ierodoties personiski Pārvadājumu daļā Ventspilī, Robežu ielā 7. Pēc tam jāraksta iesniegums par autobusa iznomāšanu. Ja nav iespējams ierasties "Ventspils reisā", tad iesniegumu iespējams aizpildīt ŠEIT, ko pēc aizpildīšanas jānosūta uz e-pastu: vreiss@ventspils.lv.
 • Iesniegumā jānorāda:
            izpildes datums un laiks;
            vēlamā autobusa ietilpība;
            brauciena maršruts;
            pasūtītāja rekvizīti un kontaktinformācija līguma noslēgšanai par autobusa nomu.
 • Ja PSIA „Ventspils reiss” var izpildīt lūgumu par autobusa nomu, tad fiziska/ juridiska persona ar uzņēmumu slēdz līgumu, kurā tiek minēts maršruts, izpildes laiks  un pakalpojuma vērtība, kā arī citi nosacījumi.