Aktualitātes

Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!

Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” jau sesto gadu rīko akciju „ Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!”, kuras ietvaros sabiedriskā transporta pasažieriem, kā arī potenciālajiem pasažieriem tiek dāvināti atstarotāji un atstarojošās vestes.

Drošība uzņēmuma darbības jomā ir pašvaldības SIA “Ventspils reiss” prioritāte jau daudzus gadus, tāpēc, sākoties rudens – ziemas sezonai, uzņēmums tradicionāli rīko akciju “ Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!”

Akcijas laikā sabiedriskā transporta pasažieriem pilsētas un starppilsētu maršrutos, kā arī potenciālajiem pasažieriem tiek dāvinātas atstarojošās vestes un atstarotāji. Akcijas laikā liela uzmanība tiek pievērsta tieši bērniem, kuru pieredze kā satiksmes dalībniekiem ir neliela un kas ir viena no lielākajām riska grupām.

Šogad pirmie atstarotājus saņēmuši Ventspils 1.un 2.pamatskolas skolēni, kuri Karjeras nedēļas laikā viesojās uzņēmumā un piedalījās diskusijā par satiksmes drošības jautājumiem un sabiedriskā transporta izmantošanas noteikumiem, kā arī 5 - 6 gadus vecie tārgalnieki un viņu audzinātājas. Mazie pasažieri no Tārgales, kuri uz bērnudārzu brauc ar sabiedrisko transportu, dāvanā saņēma arī atstarojošo vesti.

Rūpējoties par darbinieku drošību, atstarojošās vestes tika izsniegtas arī autobusu vadītājiem, aicinot viņus ar savu piemēru atgādināt pasažieriem par nepieciešamību gada tumšajā laikā neaizmirst par atstarojošiem elementiem.

Pirmoreiz akcija tika organizēta 2011. gadā, un katru gadu vidēji tiek dāvināti 500 atstarotāju.

2016. gada 3. novembrī