Aktualitātes

“Ventspils reiss” iedibina jaunu tradīciju

“Ventspils reiss” iedibina jaunu tradīciju

Par godu Latvijas Republikas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas gadadienai uzņēmumā "Ventspils reiss" pirmo reizi tika organizēts novusa turnīrs un noskaidrots čempions.

Kopumā turnīrā piedalījās 8 uzņēmuma darbinieki, un, lai gan čempiona titulu izcīnīja tikai viens – Vladimirs Rusakovs, arī pārējie nepalika bez balvām. Katram turnīra dalībniekam tika pasniegta piemiņas medaļa, bet pirmo trīs vietu ieguvējiem arī kausi.

Pēc turnīra visi kā vien atzina, ka sacensību laikā valdījis īsti sportisks gars un azarts; tā bijusi laba iespēja atpūsties un pabūt kopā ar darba kolēģiem ārpus darba laika, jo darba režīms autobusu vadītājiem ir tāds, ka viņi viens otru vaigā redz ļoti reti.

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” atbalsta darbinieku piedalīšanos dažādās sportiskās aktivitātēs, tajā skaitā arī novusā, kur uzņēmuma komanda uzrāda ļoti labus rezultātus, un piedalās ne tikai Latvijas mēroga sacensībās, bet arī pasaules čempionāta posmos.

Nākamās sportiskā aktivitātes uzņēmuma darbiniekiem plānotas jau šīs nedēļas nogalē, kad skriešanas entuziasti piedalīsies tradicionālajā Rīgas maratonā, pēc tam – Ventspils pusmaratonā, bet jūlijā – Latvijas Pasažieru pārvadātāju 21.veselības spartakiādē.

2017. gada 8. maijā