Aktualitātes

"Ventspils reiss" godina labākos darbiniekus

"Ventspils reiss" godina labākos darbiniekus

Par godu Autotransporta darbinieku dienas 40. gadadienai pašvaldības SIA “Ventspils reiss” godināja labākos darbiniekus un autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursa uzvarētājus.

Tradicionāli Autotransporta darbinieku diena tiek atzīmēta oktobra pēdējā svētdienā, un par godu šai dienai 25. oktobrī Ventspils autoostā tika godināti pašvaldības SIA “Ventspils reiss” labākie autobusu vadītāji un citi darbinieki.

Profesionālos svētkos vispirms tika godināti tie autobusu vadītāji, kas uzrādījuši labus rezultātus tradicionālajā autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā, kas šogad tika rīkots jau 10. reizi, un tam ir vairāki mērķi - atjaunot Autotransporta darbinieku dienu, kā arī celt autobusu vadītāju profesijas prestižu un rosināt darbiniekus paaugstināt savu kvalifikāciju.

Kopumā konkursā šo gadu laikā piedalījušies 823 dalībnieki gan no “Ventspils reisa”, gan citiem pasažieru pārvadātāju uzņēmumiem (gadā vidēji ap 80 autobusa vadītājiem).

Visvairāk uzvaru šo gadu laikā izdevies izcīnīt starppilsētu autobusu vadītājiem Ojāram Ivaskam - 11 un Gatim Grīnbergam - 10, un pilsētas mazo autobusu vadītājam Jānim Smolenskim  - arī 10 uzvaras.

Tā kā šis ir konkursa jubilejas gads, īpaši tika sumināti tie, kas visus desmit gadus bijuši arī organizatori un tiesneši.

Par godu Autotransporta darbinieku dienas 40. gadadienai atzinības un pateicības no Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas un Valsts SIA “Autotransporta direkcija” saņēma ne tikai autobusu vadītāji Māris Ozoliņš, Viesturs Magonīte, Ģirts Gulbis, Ruslans Rahmangulovs un Aigars Lipenbergs, bet arī citi uzņēmumā strādājošie, piemēram, autoostas vadītājs Andris Otto, personāldaļas vadītāja Ginta Rassa un auto elektriķis Ronalds Blāze.

2016. gada 28. oktobrī