Aktualitātes

"Ventspils reisam" - trešā vieta 21.LPPA spratakiādē

"Ventspils reisam" - trešā vieta 21.LPPA spratakiādē

Pašvaldības SIA Ventspils reiss komanda izcīnījusi godpilno 3.vietu Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas (LPPA), a/s CATA un SIA M.E.LAT – LUX kopīgi organizētajā 21.veselības spartakiādē.

Spartakiādes devīze bija “Diena bez raizēm”, un sportiskās aktivitātes šoreizvairāk bija orientētas uz komandas saliedēšanu, sadarbību un komunikāciju. Ventspils reisa komandai izdevās pierādīt, ka kolektīvs ir saliedēts un, savstarpēji komunicējot, spējīgs vienoties un atrisināt dažādas problēmsituācijas. Par to liecina rezultāts – izcīnītā 3.vieta kopvērtējumā 20 komandu konkurencē, sacenšoties 9 disciplīnās, no kurām 5 uzrādīti īpaši labi rezultāti – 1.vieta par komandas noformējumu, vēl trīs disciplīnās 2.vieta, bet īpaši atzinīgi sacensību tiesneši novērtēja nometnes noformējumu, šajā disciplīnā piešķirot  Ventspils reisam 1.vietu.

Papildus komandu sacensībām, dalībnieki un līdzjutēji varēja sportot arī individuāli. Vairāki mūsu komandas pārstāvji izcīnija godalgotas vietas un uz goda pjedestāla kāpa pat vairākkārt.

Dalība spartakiādē un uzrādītie labie rezultāti vēlreiz apliecināja, ka atbalsts veselībai, veselīgam dzīvesveidam un sportiskajām aktivitātēm, nav tikai tukši vārdi. Uzņēmuma komandas sniegumu nevar vērtēt kā nejaušību – drīzāk tas ir mērķtiecīga darba likumsakarīgs rezultāts. Godalgotas vietas uzņēmuma komandai izdevies izcīnīt ne vienu reizi vien. Par to liecina fakts, ka pašvaldības SIA Ventspils reiss tiesības organizēt LPPA veselības spartakiādi izcīnījis četras reizes, un 2005., 2013., 2015. un 2016. gadā Latvijas pasažieru pārvadātāji uz sporta spēlēm pulcējās Ventspilī.

LPPA spartakiāde tiek organizēta jau 21 gadu, un tās mērķis ir veicināt aktīvu atpūtu, pieredzes apmaiņu un ciešāku savstarpējo kontaktu veidošanu, kā arī noskaidrot sportiskākos LPPA biedrus un komandas. Šogad 1.vietu un tiesības organizēt 22.spartakiādi izcīnīja SIA Jēkabpils autobusu parks, bet 2.vietu – SIA Tukuma auto.

Pirmā LPPA veselības spartakiāde tika organizēta 1997.gadā, un tradīcijas aizsācējs ir SIA Tukuma auto.

2017. gada 17. jūlijā