Aktualitātes

„Ventspils reisa” 2013.gads faktos un skaitļos

Dažādiem tituliem un nominācijām bagātākais gads uzņēmuma vēsturē.

Janvāris

P SIA „Ventspils reiss” atzīts

 • par drošāko pasažieru pārvadātāju
 • par 2.drošāko autoparku valstī

Maijs

 • iegūta Ilgtspējas indeksa Sudraba kategorija
 • iegūta Labklājības ministrijas atzinība „Ģimenei draudzīgs komersants”
 • izcīnīta 1.vieta Lattelecom mazo komandu kausā Nordea Rīga maratonā

Augusts

 • izcīnīta 2.vieta LPPA 17.veselības spartakiādē

Oktobris

 • iegūta LDDK atzinība „Labākais darba devējs Kurzemē”

Turpinājām strādāt, lai attaisnotu devīzi „Braucam droši!”

Jūnijs

Iegādāti jauni autobusi, kas aprīkoti ar videi draudzīgākiem un ekonomiskākiem dīzeļmotoriem. Pārvietoties tajos ir ērtāk un drošāk.

Jūlijs

Jau 7 gadu uzņēmumā tiek organizēts autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkurss, kas motivē autobusu vadītājus pilnveidot gan savas praktiskās braukšanas iemaņas, gan teorētiskās zināšanas ceļu satiksmes noteikumos.

Augusts

Tiek organizētas drošas un ekonomiskas braukšanas apmācības autobusu vadītājiem. Apmācību vadītājs, SIA „Domenikss” pārstāvis Aleksandrs Plotņikovs atzina, ka „Ventspils reiss” autobusu vadītāji  uzrāda tiešām augstu profesionālo meistarību un spēj konkurēt ne tikai Latvijas, bet pat pasaules līmenī.

Novembris

Jau trešo gadu tiek rīkota akciju „„Ventspils reiss”  Tevi vienmēr pamanīs!”, tādējādi rūpējoties par pasažieru drošību uz ceļa un autobusu gaidīšanas laikā. Bezmaksas atstarotājs – tas ir pašvaldības SIA „Ventspils reiss” ieguldījums drošībā uz ielām un ceļiem.

Turpinājām aktīvi iesaistīties sabiedriskajā dzīvē

Februāris

Jau tradicionāli apkalpojam Eirovīzijas dziesmu konkursa nacionālās atlases žurnālistus, nodrošinot transportu līdz Ventspilij un atpakaļ uz Rīgu

Aprīlis

Esam par tīru un sakoptu vidi mums apkārt! Uzņēmuma administrācijas pārstāvji piedalās tradicionālajā koku stādīšanas talkā pilsētā, bet arodbiedrības biedri sakopj Pārventas pludmali.

Maijs

Sadarbībā ar Kurzemes plānošanas reģionu autoostā notika pasākums vides pieejamības uzlabošanai cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Jūnijs

Jauno autobusu prezentācijas laikā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tiek nodrošinātas bezmaksas ekskursijas pa pilsētas infrastruktūras objektiem.

Augusts

Tiek organizēta Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas 17.veselības spartakiāde, kurā piedalās 28 komandas ar vairāk nekā 1200 dalībniekiem. Spartakiādes programmā iekļautas profesionālās sacensības, kurās pirmoreiz praktiskās braukšanas trasē vienlaikus startē divi autobusi. „Ventspils reisa” komanda viennozīmīgi uzrāda labāko rezultātu.

Septembris

Sadarbībā ar Ventspils bibliotēku, 6.viduskolu un 1.ģimnāziju, jau otro gadu tiek organizēts pasākums „Dzeja ielās”. Kopumā priekšnesumi priecēja vairāk nekā 600 klausītājus.

Decembris

2012.gada nogalē dibinātais „Ventspils reisa” miljonāru klubiņš (autobusu vadītāji, kuri uzņēmumā nobraukuši miljons km), papildinās ar trim jauniem miljonāriem, vairāk nekā desmit uzņēmuma darbinieku par labu darbu saņem pateicības gan no pilsētas domes, gan LPPA un Autotransporta direkcijas.

Strādājām, lai nodrošinātu nozares ilgtspējīgu attīstību

Marts

Uzņēmuma direktors Arvis Bernics un Ventspils domes priekšsēdētāja vietnieks Ošenieks dodas vizītē pie satiksmes ministra Anrija Matīsa.

P SIA „Ventspils reiss” iestājas Latvijas Darba devēju konfederācijā.

P SIA „Ventspils reiss” iestājas Latvijas Darba devēju konfederācijā.

Jūlijs

Valdes priekšsēdētājs Arturs Lieģis kopā ar citiem pasažieru pārvadātāju pārstāvjiem tiekas ar Satiksmes ministrijas Valsts sekretāru.

Oktobris

Savu 20 gadu jubileju atzīmē Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija. Darbodamies asociācijā, uzņēmums vistiešākajā veidā var sekmēt nozares attīstību.

2013.gads skaitļos

 • Ventspils pilsētā pārvadāti 2.84 miljoni pasažieru. Tas ir aptuveni 4 reizes vairāk nekā iedzīvotāju Rīgā un 1.4 reizes vairāk nekā Latvijā  (pēc statistikas datiem http://data.csb.gov.lv)
 • Veikti gandrīz 223 tūkstoši reisu. Tas ir vidēji 600 reisi dienā.
 • Ventspils pilsētas maršrutos nobraukti 2.4 miljoni km. Tas ir, esam 59 reizes apbraukuši apkārt Zemeslodei pa ekvatoru
 • Starppilsētu maršrutos pārvadāti 337 tūkstoši pasažieri. Tas nozīmē, ka katrs Ventspils iedzīvotājs vidēji 8 reizes gadā braucis kādā no mūsu apkalpotajiem starppilsētu maršrutiem.
 • Starppilsētu maršrutos nobraukti vairāk nekā 1.6 miljoni km. Tas ir, esam apbraukuši apkārt Zemeslodei pa ekvatoru 41 reizi.
 • Starppilsētu maršrutos veikts vairāk nekā 10 tūkstoš reisu. Tas ir, vidēji 28 reisi dienā.
 • Kopā esam pārvadājuši gandrīz 3.2 miljonus pasažieru jeb 1.6 reizes vairāk nekā Latvijā iedzīvotāju.
 • Kopā nobraukti vairāk nekā 4 miljoni km. Tas ir, esam 100 reizes apbraukuši apkārt Zemeslodei pa ekvatoru.

2014. gada 31. janvārī