Aktualitātes

Turpinās konkurss "Drošākais uzņēmuma autoparks"

Turpinās konkurss "Drošākais uzņēmuma autoparks"

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” izvirzīts a/s BALTA gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks” konkursa 2.kārtai.

Gadskārtējā konkursa “Drošākais uzņēmuma autobusu parks” žūrijas komisija, izvērtējot uzņēmuma iesniegto informāciju, pieņēmusi lēmumu virzīt “Ventspils reisu” dalībai konkursa "Drošākais uzņēmuma autoparks 2016" otrajā kārtā.

Pirmajā kārtā tika vērtēta pieteikuma anketā sniegtā informācija, kā arī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) un Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju biroja (LTAB) sniegto datu analīzes rezultāti.

Konkursa otrajā kārtā žūrijas eksperti veiks padziļinātu izpēti un analīzi uzņēmuma autoparka izvērtēšanai, vērtējot uzņēmuma un tā vadības iesaisti risku vadībā, autoparka raksturojošos parametrus un tehnisko nodrošinājumu, uzņēmuma autovadītāju vadības procesus (apmācība, uzraudzība, motivēšana, darba apstākļi u.c.) un uzņēmuma ieguldījumu ceļu satiksmes negadījumu profilaksē.

Konkursa organizatori informējuši, ka šogad saņemts līdz šim lielākais pieteikumu skaits, un tas liecina tikai par vienu – arvien vairāk uzņēmumu rūpējas ne tikai par sava autoparka pārvaldību un kopējo satiksmes drošību, bet ir gatavi ar savu pozitīvo pieredzi dalīties arī ar citiem!

Gada balvas „Drošākais uzņēmuma autoparks” konkurss norisinās jau piekto gadu, un tā mērķis ir noskaidrot Latvijas uzņēmumus, kuros vissekmīgāk tiek veikta autoparka pārvaldīšana. To organizē Latvijā lielākā apdrošināšanas sabiedrība BALTA, LR Satiksmes ministrija, SIA Volvo Trucks, SIA “Circle K Latvia” un SEB Līzings, bet kā partneri konkursu atbalsta Ceļu satiksmes drošības direkcija, Latvijas Darba devēju konfederācija, Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācija, autopārvadātāju asociācija „Latvijas auto”, SIA “Agritech”.

Pašvaldības SIA "Ventspils reiss" konkursā piedalījies visas iepriekšējās reizes, četrus gadus pēc kārtas izcīnot godpilno titulu "Drošākais pasažieru pārvadātājs".

 

2017. gada 20. februārī