Aktualitātes

SIA „Ventspils reiss” organizē LPPA 20. veselības spartakiādi

SIA „Ventspils reiss” organizē LPPA 20. veselības spartakiādi

Laikā no 19. līdz 21. augustam Ventspils Piejūras kempingā notiks Latvijas Pasažieru pārvadātāju asociācijas (LPPA) un pašvaldības SIA „Ventspils reiss” organizētā 20. veselības spartakiāde. 29 komandas ar vairāk nekā 1000 dalībniekiem no dažādiem Latvijas pasažieru pārvadātāju un viņu sadarbības partneru uzņēmumiem cīnīsies par ceļojošo kausu, kas pašlaik, jau otro gadu pēc kārtas, atrodas Ventspils reiss īpašumā.

Spartakiāde tiek organizēta jau 20 gadus un tās mērķis ir veicināt aktīvu atpūtu, pieredzes apmaiņu un ciešāku savstarpējo kontaktu veidošanu, kā arī noskaidrot sportiskākos LPPA biedrus un komandas. Dalībniekiem tiek piedāvāta iespēja startēt gan komandu, gan individuālajos sporta veidos.

Tradicionāli viena no svarīgākajām disciplīnām, kam tiek pievērsta īpaša uzmanība, ir autobusu vadītāju profesionālā divcīņa, kurā jāparāda gan prasmes praktiskajā autobusu vadīšanā, gan teorētiskās zināšanas, kārtojot D kategorijai atbilstošo CSDD testu (atbalsta –SIA M.E.LAT –LUX un Setra). No pārējiem komandu sporta veidiem populārākie ir priekšnieku sacensības (atbalsta SIA Domenikss) un stafete (atbalsta SIA Latakko), kas sacensību programmā bijušas visus 20 gadus, kā arī nakts zolīte (atbalsta SIA Winkler Baltija) un autobusa vilkšana (SIA Auto Kada). Otro gadu tiks piedāvāts tāds sporta veids kā autobusa celšana (atbalsta SIA AutoDet), bet pirmo reizi dalībnieki sacentīsies dvieļbolā (atbalsta -  SIA Statoil Fuel & Retail Latvia).

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss”, kas tiesības organizēt LPPA veselības spartakiādi izcīnījis jau ceturto reizi (2005., 2013., 2015. un 2016. g.), dalībniekiem piedāvā arī tādas izklaides un sporta iespējas, kas iespējams tikai Ventspilī. No 2013. gada lielu popularitāti iemantojusi individuālā daudzcīņa ar 16 dažāda veida aktivitātēm gan fiziskā jomā, gan prātam, kas dod iespēju katram dalībniekam papildināt komandas punktu skaitu. Šīs sacensības tiek organizētas ar SIA Neste Oil atbalstu. Otrs piedāvājums ir individuālais skrējiens „Noskrien bānīti!”, ko atbalsta a/s Pasažieru vilciens. Aptuveni 2.3 km garajā trasē notiek reāla spēkošanās ar bānīti, kas kursē no Kalna stacijas virzienā uz Enkuru parku. Šie sacensību veidi iekļauti spartakiādes programmā arī šogad.

Tradicionāli piedalīties sacensībās tiek aicināti arī sadarbības partneri. Šogad uzaicinājumu piedalīties kā sacensību dalībniekiem apstiprinājusi Satiksmes ministrija un Valsts SIA Autotransporta direkcija. Savas komandas sacensībām pieteikuši arī vairāki spartakiādes atbalstītāji - pašvaldības SIA Ventspils reiss ilggadējie sadarbības partneri SIA Domenikss, neatkarīgā apdrošināšanas brokeru kompānija SIA Balto Link, kas nodrošina visu spartakiādes dalībnieku apdrošināšanu, auto rezerves daļu tirgotājs SIA Auto Kada, degvielas tirgotāji SIA Statoil Fuel & Retail Latvia un SIA Neste Oil.

Atbalstu spartakiādes organizācijā sniegušas arī tādi uzņēmumi kā auto rezerves daļu veikals SIA Bus Tehnika, ķīmisko preču tirgotājs SIA CrossChem, mobilo sakaru operators LMT, reklāmas materiālu izgatavotājs SIA Uhh Design, instrumentu un darbarīku vairumtirgotājs SIA WURTH un SIA Inflekss, kas piedāvā interesentiem kokapstrādes iekārtas, koksnes žāvētavas, griezējinstrumentus un to apkopi .

Pirmā LPPA veselības spartakiāde tika organizēta 1997.gadā, un tradīcijas aizsācējs ir SIA Tukuma auto.

Informējam Ventspils iedzīvotājus, ka autobusu vilkšanas sacensību laikā 20.augustā no plkst.15.30 līdz aptuveni 17.30 satiksmei tiks slēgts Vasarnīcu ielas posms no Riņķa ielas līdz bānīša pārbrauktuvei. Atvainojamies par sagādātājām neērtībām.

2016. gada 18. augustā