Aktualitātes

„Piedzīvojums ar „Ventspils reisu”” uzvarētāji.

28.oktobrī tika paziņoti skolēnu radošo darbu konkursa „Piedzīvojums ar „Ventspils reisu”” uzvarētāji.

Konkursam tika iesniegti gandrīz 100 darbi, ko vērtēja gan Mākslas skolas pedagogi, gan uzņēmuma administrācija. Par absolūtajiem uzvarētājiem tika noteikti tie, par kuru darbiem abu žūriju viedokļi sakrita:

Alise Lāce (5g.)

Aļona Fevraļova (11g.)

Alises Limonova (14g.)

Egija Pūre (16g.)

Īpašu uzmanību no pašvaldības SIA „Ventspils reiss” kolektīva izpelnījās arī Agates Razgaites un Sintijas Zālītes darbi. Iecerēts, ka interesantākos darbus izmantos gan apsveikuma kartiņu, gan diplomu noforēšanai.

Grupa Mākslas skolas audzēkņu pedegoģes Initas Kačevskas – Brantes vadībā ceturtdien, 28.oktobrī, piedalījās radošajā darbnīcā „Mirklis”. Tās laikā jaunieši varēja vērot Autotransporta darbinieku dienai veltīto autobusu vadītāju profesionālās meistarības konkursu, kā arī iemūžināt notiekošo savos zīmējumos. Radošās darbnīcas laikā tapušie zīmējumi, īpaši uzņēmuma darbinieku portreti, sagādāja jaukus brīžus visiem interesentiem.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” administrācija izsaka pateicību Ventspils Mākslas skolas kolektīvam un visiem konkursa dalībniekiem un viņu vecākiem par atbalstu un izrādīto ieinteresētību.