Aktualitātes

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” autobusu vadītāji aktualizē prasmi drošā un ekonomiskā braukšanā

Autobusu piegādes līguma ietvaros MERCEDES BENZ dīleris Latvijā SIA „Domenikss” organizēja apmācības kursu pašvaldības SIA  „Ventspils reiss” autobusu vadītājiem, kura laikā tika aktualizētas zināšanas un prasmes MERCEDES BENZ autobusu pareizā ekspluatācijā, drošā un ekonomiskā braukšanā. Jau iepriekš līdzīgs apmācības kurss autobusu apkalpošanā un remontos   tika organizēts atslēdzniekiem.

Laikā no  5. līdz 9.martam katrs „Ventspils reiss” autobusu vadītājs, kas piedalījās apmācībās, veica testa braucienu pa noteiktu maršrutu pilsētā, pēc tam notika teorētiskās apmācības un pēcpusdienā atkārtots testa brauciens, veicot salīdzināšanu gan autobusa drošas vadīšanas jomā, gan degvielas ekonomijā.

Gala rezultāti tiks apkopti pēc kursu beigšanas, bet jau pašlaik prakses vadītājs atzina, ka  autobusu vadītāji ir profesionāļi savā jomā un jau pirms apmācības uzrādīja labus rezultātus. Autobusu vadītāji ir ieinteresēti, uzmanīgi seko līdzi informācijai un nekavējoties cenšas iemācīto pielietot praksē.

Iegūtās zināšanas turpmāk palīdzēs nodrošināt kvalitatīvākus un drošākus pasažieru pārvadājumus.