Aktualitātes

Pasažieriem vēl 7 jauni autobusi.

Pasažieriem vēl 7 jauni autobusi.

Sestdien, 2015.gada 16. maijā laikā no plkst.12.15 līdz 14.00, vasaras tūrisma un velo sezonas atklāšanas pasākumu ietvaros, pašvaldības SIA „Ventspils reiss” nodos pasažieru rīcībā 7 jaunus mazas ietilpības zemās grīdas autobusus. Ap plkst.13.30 tiks piedāvāta arī bezmaksas ekskursija pa pilsētu profesionāla gida vadībā, kas autobusu prezentācijas pasākumos jau kļuvusi tradicionāla.

Līdz ar to uzņēmuma rīcībā pašlaik ir 24 mazas ietilpības un 2 lielas ietilpības zemās grīdas pilsētas maršrutu autobusi. Plānots, ka šī gada otrajā pusgadā pilsētas maršrutos sāks kursēt vēl viens lielas ietilpības zemās grīdas autobuss. Jauniegādātie autobusi ļaus ievērojami uzlabot sniegtā pakalpojuma kvalitāti, jo praktiski visos pilsētas maršrutos tagad būs iespējams nodrošināt komfortablāku un drošāku pārvietošanos jebkuram pasažierim -  arī cilvēkiem ratiņkrēslos un vecākiem ar bērnu ratiņiem.

Jaunie „Mercedes Benz Sprinter” ražoti Vācijā un aprīkoti Latvijā, Jelgavā SIA „UniversālsLTD”. Tie ir videi draudzīgāki un ekonomiskāki – autobusiem ir jaunākās paaudzes EURO 6 dīzeļdzinējs,elektroniskais tablo, LED salona apgaismojums un salona kondicionieris.

Pirmoreiz pašvaldība SIA «Ventspils reiss» autobusu parka atjaunošana notika 2000. gadā, kad pilnībā visi autobusi tika nomainīti uz jauniem, komfortabliem «Mercedes – Benz» autobusiem. Daļēja autobusu parka atjaunošana notika 2005.gadā un pēc neliela pārtraukuma tika atsākta 2009. gadā. Pašlaik autobusu parka atjaunošana notiek  regulāri, katru gadu, atbilstoši apstiprinātajam budžetam,  iegādājoties vairākus jaunus autobusus gan pilsētas, gan starppilsētu pārvadājumiem.

2015. gada 14. maijā