Aktualitātes

Par sabiedriskā transporta kustību Ventas tilta remonta laikā

Šogad Tilta svētkos ventspilnieki svinēs trīs gadu jubileju, kopš ekspluatācijā nodota būve, kas ir unikāla visā Latvijā. Līdz tam laikam tilta projektētājs – kompānija Witteveen +Bos Latvia – plāno nomainīt tilta paceļamās daļas slēgmehānismu, lai nākotnē netiktu apšaubīta tilta konstrukciju drošība un ilgmūžība.

Diemžēl katri remontdarbi uz braucamās daļas rada zināmas neērtības satiksmes dalībniekiem, jo transporta kustība tiks novirzīta pa Apvedtiltu. Darbus plānots uzsākt šī gada 5. oktobrī un pabeigt līdz šī gada 23. oktobrim. Minētajā laika periodā arī sabiedriskais transports kursēs pa Apvedtiltu, un pasažieriem jārēķinās, ka mainīsies arī autobusu kustības laiki. Pašlaik pašvaldības SIA „Ventspils reiss” gatavo nepieciešamās izmaiņas un informācija par tām būs atrodama gan uzņēmuma mājas lapā www.ventspilsreiss, gan citos masu informācijas līdzekļos, kā arī autobusu pieturās.

Atšķirībā no braucējiem, kājāmgājēji gan var priecāties, jo tiks nodrošināts bezmaksas sabiedriskais transports, lai nokļūtu no viena Ventas krasta otrā.

Lūdzam pasažierus ar sapratni izturēties pret īslaicīgajām neērtībām un sekot līdzi informācijai.