Aktualitātes

Novembra jaunumi - informācija pasažieriem

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka gaidāmas izmaiņas starppilsētu autobusu maršrutā uz Kuldīgu un arī atsevišķos pilsētas maršrutos.

Atgādinām pasažieriem, ka no 1.novembra tiek pārtraukti sezonālie reisi līdz dārzkopības sabiedrībai “Kurzeme”, Akmeņdzirām, Būšniekiem, briežu dārzu, kā arī vairs netiks apkalpota autobusu pietura “Laivu bāze” Staldzenē, bet no 15. novembra netiks apkalpota pietura pie jaunajiem Meža kapiem.

Lai uzlabotu pasažieru iespēju izmantot sabiedrisko transportu, pašvaldības SIA „Ventspils reiss” ir izvērtējis iespējas un no 2.novembra darba dienās pasažierus sagaida vairākas izmaiņas:

  • tiek atklāts papildus reiss maršrutā Nr.5 “Inženieru iela – Siguldas iela” plkst.7.34 no Celtnieku ielas un plkst.8.01 no Inženieru ielas (reiss tiks apkalpots ar mazas ietilpības autobusu).
  • maršrutā Nr.4 “Selga – Siguldas iela” plkst.7.20 no Selgas un plkst.7.55 no Siguldas ielas turpmāk kursēs lielas ietilpības autobuss.

No 2. novembra starppilsētu maršrutā Ventspils - Kuldīga vakara reisos plkst. 17.10 no Ventspils un plkst.18.40 no Kuldīgas tiek mainīts autobusa kustības ceļš, un turpmāk tas kursēs caur Zūrām. Minētā iemesla dēļ atsevišķos maršruta posmos mainīsies gan kustības laiki, gan braukšanas maksa. Sīkāku informāciju var atrast interneta portālā 1188.lv.

Neskaidrību gadījumā darba laikā zvaniet pašvaldības SIA “Ventspils reiss” Pārvadājumu daļai par tālruni 63622422.

2015. gada 30. oktobrī