Aktualitātes

Nedēļas nogalē uzsāks sezonālo reisu slēgšanu

Nedēļas nogalē uzsāks sezonālo reisu slēgšanu

Informējam, ka no sestdienas,15. septembra, sākas pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana. Sestdienā gan autobusi vēl kursēs kā vasaras sezonā, taču jau svētdien pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām. Sīkāk lasiet raksta turpinājumā.

Kā pirmie, līdz ar Zilā karoga nolaišanu, tradicionāli tiks slēgti papildus reisi autobusu maršrutos Nr.10 “Medņu iela – Ventamonjaks” un Nr.20 “Celtnieku iela - Loču iela”. Līdz ar to vairs neapkalposim autobusu pieturu pie Dienvidu mola, jo  maršruta autobuss Nr.20 turpmāk kursēs tikai līdz Loču ielai.

Arī maršrutā Nr.22 nedēļas nogales sezonālie vakara/nakts reisi tiks izpildīti vēl tikai piektdien un sestdien - 15. un 16. septembrī. Sākot ar nākamo nedēļas nogali, arī šajā maršrutā papildus reisi, kas kursēja nedēļas nogalēs, tiek slēgti.

Atgādinām pasažieriem, ka pārējie sezonālie reisi pašlaik vēl turpina kursēt, un aicinām uzmanīgi sekot līdzi informācijai, kas izvietota autobusu pieturās un publicēta masu informācijas līdzekļos, kā arī dažādās interneta vietnēs un sociālajos tīklos.

Neskaidrību gadījumā darba laikā zvaniet pašvaldības SIA “Ventspils reiss” Pārvadājumu daļai par tālruni 63622422.

2018. gada 10. septembrī