Aktualitātes

Nedēļas nogalē tiks mainīti atsevišķu autobusu maršrutu kustības ceļi

Nedēļas nogalē tiks mainīti atsevišķu autobusu maršrutu kustības ceļi

Šajā nedēļas nogalē, no 28. līdz 30. jūlijam, jauniešu ielu sporta un kultūras festivāla “Ghetto Games” laikā satiksmei tiks slēgtas vairākas ielas,tāpēc sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām autobusu kustībā

Laikā no piektdienas, 28. jūlija, plkst.7:00 līdz pirmdienas, 31. jūlija, plkst.7:00 satiksmei būs slēgts Lielais prospekts posmā no Kuldīgas ielas līdz Aleksandra ielai. Šajā posmā kursējošo autobusu kustības ceļš tiks novirzīts pa Jūras un Aleksandra ielu. Autobusu pietura “Olimpiskais centrs” abos virzienos tiks apkalpota, un autobusu kustības laiki nemainīsies.

Laikā no svētdienas, 30. jūlija, plkst. 7:00 līdz pirmdienas, 31. jūlija, plkst. 7:00, satiksmei tiks slēgts Lielais prospekts posmā no Ganību ielas līdz Kuldīgas ielai.

Minētā iemesla dēļ maršruta autobusu Nr.5, 6, 10, 20, 22, 23 kustības ceļš virzienā no Inženieru ielas uz centru tiks novirzīts pa Saules un Jūras ielu, kā arī netiks apkalpota autobusu pietura “Dzintarjūra” (tuvākā pietura “Swedbanka”), bet maršrutu autobusu Nr.3, 4, 21 kustības ceļi virzienā uz Gāliņciemu tiks novirzīti pa Jūras un Aleksandra ielu, pēc tam pa Lielo prospektu, Brīvības un Durbes ielu. Netiks apkalpotas pieturas “Lielais laukums” un “Reņķa dārzs” virzienā uz Gāliņciemu. Tuvākā pietura “Olimpiskais centrs”.

Šajā laikā tiek mainīts arī kustības ceļš maršrutiem Nr.9 un Nr.13, kā arī starppilsētu maršrutiem uz Kuldīgu un Liepāju, novirzot tos pa Ganību, Inženieru un pēc tam pa Zvaigžņu ielu. Tā kā pietura “Lielais laukums” netiks apkalpota, tuvākā pietura šajos maršrutos – “Ganību iela”.

Atgādinām, ka piektdienas un sestdienas vakaros autobuss maršrutā Nr.22 kursē ilgāk nekā citās dienās. Sīkāka informācija par autobusa kustības laikiem atrodama pieturās.

Atvainojamies par sagādātājām neērtībām un vēlam patīkamus braucienus!

2017. gada 26. jūlijā