Aktualitātes

Muzikālais reiss

Muzikālais reiss

Akcijas “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!” ietvaros, kā arī turpinot iesākto tradīciju iesaistīties pilsētas sabiedriskajā dzīvē, pirmoreiz uzņēmuma vēsturē notiks muzikālais reiss.

Akcijas “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!” ietvaros, kā arī turpinot iesākto tradīciju iesaistīties pilsētas sabiedriskajā dzīvē, 2015.gada 26.oktobrī maršrutā “Autoosta  - Piltene” plkst.18.30 no autoostas pirmoreiz uzņēmuma vēsturē notiks muzikālais reiss, kura laikā pasažierus ar jautrām tautas dziesmām izklaidēs sieviešu koris “Venda”. Šajā reisā pasažierus un dziedātājus vedīs dzejas autobuss, tādējādi realizējot ideju par šī autobusa pārtapšanu kultūras autobusā.

Jau piecus gadus, sākoties rudens – ziemas sezonai, “Ventspils reiss” organizē akciju, kuras laikā iedzīvotājiem tiek dāvināti atstarotāji un no pagājušā gada - bērniem un skolēniem – arī atstarojošās vestes. Iepriekš atstarotājus pasažieri no autobusa vadītāja rokām saņēma kopā ar iegādāto braukšanas biļeti, bet 2014.gadā šī akcija notika autoostā, un tās laikā tika demonstrēti video materiāli un prezentācijas par drošu pārvietošanos sabiedriskajā transportā un uz ielas, kā arī skolēni sniedza muzikālos priekšnesumus un deklamēja dzeju.

Šogad uzņēmums vēlējās saviem pasažieriem dāvināt ne tikai drošību, bet arī labu garastāvokli, tāpēc jācer, ka dziesma kopā ar atstarotāja simbolisko gaismiņu, padarīs patīkamu ikviena pasažiera braucienu šajā reisā.

2015. gada 23. oktobrī