Aktualitātes

Kursēs papildus sabiedriskais transports

Kursēs papildus sabiedriskais transports

Laikā, kad Ventspils pilsētā notiek lieli pasākumi, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” rūpējas par to, lai tiktu nodrošināti papildus sabiedriskā transporta pakalpojumi. Arī šajā nedēļas nogalē Zaļumballes laikā no plkst. 0.30 līdz plkst.2.50 papildus kursēs autobuss no Reņķa dārza līdz Celtnieku ielai Pārventā.

Vasara Ventspils pilsētā ir bagāta ar daudz un dažādiem pasākumiem. Arī šajā nedēļas nogalē, 1. jūlijā, Reņķa dārzā daudzi apmeklēs Amigo Dzintara dziesmas noslēguma pasākumu un zaļumballi, tāpēc informējam, ka balles laikā papildus kursēs autobuss no Reņķa dārza uz Celtnieku ielu Pārventā.

Reņķu dārzs

Celtnieku iela

0:30

0:50

1:05

1:25

1:40

2:00

2:15

2:35

2:50

 

 

Atgādinām, ka autobuss šajos reisos kursē pa Lielo prospektu, un šādi reisi nav vienreizējs pasākums – uzņēmums tos organizē jebkura nakts pasākuma laikā, kas notiek Reņķa dārzā. Informācija par autobusa kustības laikiem atrodama pieturā pie Reņķa dārza.

Arī Jūras svētku un pilsētas svētku laikā tradicionāli tiek nodrošināti papildus sabiedriskā transporta pakalpojumi visas dienas garumā. Speciāli reisi tiek organizēti arī tajās svētku reizēs, kad vēlās vakara stundās notiek uguņošana.

Atgādinām, ka jau otro gadu vasaras sezonā piektdienās un sestdienās autobuss maršrutā Nr.22 kursē ilgāk nekā parasti – pēdējais reiss no Inženieru ielas uz Pārventu – plkst. 1.10, bet no Pārventas uz pilsētu – plkst.0:45.

Sīkāku informāciju par autobusu kustības laikiem ikdienā un svētku dienās meklējiet autobusu pieturās un internetā: uzņēmuma sociālo tīklu profilos, interneta vietnēs ventspilsreiss.lv, ventspils.lv un citās.

2017. gada 29. jūnijā