Aktualitātes

Jaunumi maijā

Brauciena laiks atkal garāks

Iestājoties labvēlīgākiem laika apstākļiem, uz Latvijas ceļiem atsākušies remontdarbi. Kā informē Valsts akciju sabiedrība „Latvijas Valsts ceļi”, plānots atjaunot  apmēram 166 km ceļu seguma.

Apjomīgi ceļa klātnes rekonstrukcijas darbi, piesaistot Eiropas fondu līdzekļus,  uz A10 šosejas Rīga – Ventspils aizsākās jau 2011. gadā, un tos paredzēts turpināt arī šovasar.

Tā kā pašvaldības SIA „Ventspils reiss” autobusi, kas apkalpo maršrutu Ventspils – Rīga un Rīga -  Ventspils, kursē pa šo autoceļu, pasažieriem diemžēl jārēķinās ar zināmām neērtībā, jo brauciena laiks, līdzīgi kā pagājušajā vasarā, atkal ir garāks. Kā liecina novērojumi, tad vidēji tas palielinās par 10 – 20 minūtēm.

Ar šādām, no pārvadātāja neatkarīgām neērtībām, jārēķinās visas vasaras garumā, tāpēc lūdzam pasažierus savam braucienam uz Rīgu un atpakaļ izvēlēties reisus, paredzot iespējamo pienākšanas laika kavēšanos.

Uzmanību plānotajām izmaiņām

No 1.jūnija paredzētas arī vēl citas izmaiņas starppilsētu maršrutos. Maršrutā uz Rīgu atsevišķos reisos tiks mainīti autobusu atiešanas laiki no atsevišķām starppieturām , kā arī maršrutā Ventspils – Jelgava būs divas jaunas pieturas Tukumā:

  • „Jāņa iela” Kurzemes ielā
  • „Jauntukums” Jelgavas ielā.