Aktualitātes

jauni busi

Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” iegādājies trīs jaunus mazas ietilpības autobusus, kas tuvākajā laikā uzsāks pārvadājumus gan pilsētas, gan starppilsētu maršrutos.

Turpinot pakāpenisku autobusu parka atjaunošanu, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” iegādājies trīs jaunus mazas ietilpības autobusus - vienu starppilsētu autobusu un divus zemās grīdas pilsētas maršruta autobusus. Autobusi ir ražoti Vācijā, bet aprīkoti Latvijā, Jelgavas SIA “Universāls”. Visos autobusos ir modernas drošības sistēmas, EURO 6 dīzeļdzinēji, kas ir videi draudzīgāki un ekonomiskāki, un uzlabots komforta līmenis pasažieriem. Pasažieru ērtībām jaunajos autobusos ir iespēja izmantot USB izeju un nepieciešamības gadījumā uzlādēt mobilos telefonus.

Starppilsētu autobusā, kas paredzēts arī tūrisma braucieniem, ir modernizēta ventilācijas sistēma, tam ir ērtāki sēdekļi un palielināts bagāžas nodalījums, kā arī īpaši paredzēta vieta, kur novietot vairākus slēpju pārus. Savukārt pilsētas maršruta autobusos ir uzlabota iekļūšana pasažieriem ar bērnu ratiņiem un cilvēkiem ratiņkrēslos, un tie nomainīs pašlaik ekspluatācijā esošos 2009.gada izlaiduma pilsētas maršrutu autobusus.

Laikā no 2009. gada līdz 2017. gadam autobusu parka atjaunošanai kopā ir iegādāti 46 autobusi, tajā skaitā, pilsētā – 27 mazas ietilpības un 3 lielas ietilpības; starppilsētā – 3 palielinātas ietilpības, 6 lielas ietilpības, 1 vidējas ietilpības un 6 mazas ietilpības autobusi.

Pašlaik pašvaldības SIA “Ventspils reiss” vidējais autobusu vecums ir 4.9 gadi, un uzņēmuma autobusu parks ir viens no jaunākajiem un modernākajiem valstī.

Pakāpeniska un plānveidīga autobusu parka atjaunošana paredzēta arī turpmāk.

2017. gada 6. martā