Aktualitātes

Jaunā autobusa prezentācija un izstādes „Par vedējiem, braucējiem un citiem” atklāšana

Jaunā autobusa prezentācija un izstādes „Par vedējiem, braucējiem un citiem” atklāšana

2012.gada 7.jūlijā Ventspils autoostas teritorijā notika prezentācijas pasākums, kura laikā pašvaldības SIA "Ventspils reiss" iepazīstināja ar jauno zemās grīdas lielas ietilpības autobusu MERCEDES BENZ CITARO C2.

Līdzās jaunajam autobusam bija iespējams aplūkot vairākus retro autobusus, kas izraisīja patiesi lielu interesi pasākuma apmeklētājos. Pasākuma nobeigumā autobusi devās parādes braucienā pa pilsētas ielām.

Vienlaikus autoostas uzgaidāmajā zālē tika atklāta izstāde par sabiedriskā transporta attīstību, kurā mēģināts atspoguļot to, kā laika gaitā mainījies Ventspils sabiedriskais transports. Izstāde būs aplūkojama vēl vismaz mēnesi. Jāpiebilst, ka pašvaldības SIA „Ventspils reiss” turpinās darbu, lai vāktu un dokumentētu informāciju par sabiedriskā transporta vēsturi, tāpēc aicinām visus, kas vēlas dalīties atmiņās vai ar cita veida materiāliem, rakstīt P SIA „Ventspils reiss” Robežu ielā 7, Ventspilī, LV-3601 vai uz e– pastu vreiss@ventspils.gov.lv, vai zvanīt pa tālruni 63629904.

Klātesošajiem pilsētas iedzīvotājiem un viesiem bija iespējams izmantot bezmaksas ekskursijas profesionālu gidu vadībā pa pilsētas infrastruktūras un govju parādes objektiem. Jau pagājušajā gadā tika rīkoti līdzīgi braucieni, un interese par tiem gan toreiz, gan tagad ir patiešām liela.

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” pateicas visiem, kas palīdzēja prezentācijas pasākuma rīkošanā, īpaši Ventspils muzejam, zonālajam arhīvam un visām privātpersonām, kas dāsni dalījās gan atmiņu stāstos, gan ar personisko arhīvu materiāliem.

Atnāciet, vērtējiet un pastāstiet savu stāstu!