Aktualitātes

Izmaiņas sabiedriskajā transportā 1.jūnijā

Izmaiņas  sabiedriskajā transportā 1.jūnijā

1.jūnijā Ventspils sabiedriskā transporta pasažierus sagaida gan nelielas neērtības, gan patīkami jaunumi.

Gaidāmi ierobežojumi gājiena laikā

Pašvaldības SIA „Ventspils reiss” informē, ka bērnu svētku „Saules stunda pilsētā” gājiena laikā 2014.gada 1.jūnijā no plkst. 11.15 līdz plkst.12.00 satiksmei būs slēgts Lielais prospekts posmā no Kuldīgas ielas līdz Vasarnīcu ielai. Minētā iemesla dēļ būs ierobežota arī sabiedriskā transporta kustība un iespējama autobusu kavēšanās.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Iepazīsimies ar jaunajiem autobusiem

Bērnu svētku laikā Ģimenei draudzīgs komersants  un drošākais Latvijas pasažieru pārvadātājs 2013.gadā – pašvaldības SIA „Ventspils reiss” - aicina iepazīties ar 3 jaunajiem MERCDES BENZ autobusiem – 2 mazas ietilpības zemās grīdas pilsētas maršrutu autobusiem un 1 palielinātas ietilpības starppilsētu maršrutu autobusu, kas 01.06.2014. būs novietoti pie Bērnu pilsētiņas Poruka ielas autostāvvietā.

Lai pārliecinātos, ka strādājam atbilstoši devīzei „Braucam droši!” un gādājam par patīkamiem un komfortabliem braucieniem gan bērniem, gan pieaugušajiem, aicinām ekskursijā pa pilsētu ar jauno, 69 - vietīgo starppilsētu maršrutu autobusu. Ekskursiju vadīs profesionāls gids. Brauciena sākums  ap plkst.13.30.

2014. gada 29. maijā