Aktualitātes

Dalāmies pieredzē

Dalāmies pieredzē

Darbaspēka novecošana – viena no aktuālām problēmām ne tikai Latvijas, bet arī Eiropas mērogā. Diemžēl tā skar arī transporta nozari, tajā skaitā, mūsu uzņēmumu, īpaši – autobusu vadītājus, kuru vidējais vecums arvien palielinās. 

Tāpēc būtiski ir tas, kā uzņēmums rūpējas par saviem darbiniekiem, viņu veselību un drošību, kā motivē dzīvot veselīgi un rūpēties ne tikai par savu, bet arī pasažieru veselību.

Rīt, 5.  decembrī, Kuldīgā notiks seminārs “Pieredze, zināšanas un veselība ilgākam darba mūžam”. Tā dalībnieki diskutēs par to, kā nodrošināt darba vietas, un atbalstošu attieksmi gados vecākiem darba tirgus dalībniekiem. Ar “Ventspils reiss” pieredzi šajā jomā semināra dalībniekus iepazīstinās personāldaļas vadītāja Ginta Rassa.

Semināru organizē Nodarbinātības valsts aģentūra sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju un Latvijas Brīvo arodbiedrību savienību.

Arī pagājušajā nedēļā Ginta Rassa piedalījās seminārā “Droši un veseli darbinieki transporta nozarē”, kura laikā uzstājās ar prezentāciju un dalījās ar kapitālsabiedrības labās prakses piemēriem šajā jomā.

2017. gada 4. decembrī